День народження – це одне з найважливіших свят не тільки для самого іменинника, але й для його друзів та близьких. Святкування цієї події має відбуватись таким чином, щоб воно запам’яталось на весь рік. Додати яскравості та різноманіття на Днях народження та ювілеях допоможе оформлення домашнього приміщення або бенкетного залу повітряними кульками.
За допомогою різнокольорових кульок можна створити арку, ланцюжки та букети, гірлянди або композицію з ім’ям іменинника. Наші дизайнери пропонують оригінальний декор на будь-який смак.

Оформлення повітряними кульками ювілеїв та днів народжень

цифри на день народження Львів
Наші дизайнери здатні перетворити будь-яке приміщення на казкове місце. Таким чином, вам не обов’язково буде замовляти бенкетний зал, бо ви зможете зекономити кошти, прикрасивши повітряними кульками власний будинок. Подібний декор не тільки створить святковий настрій, але й стануть чудовим фоном для цікавих фотографій.
Великий вибір повітряних кульок пояснюється широким діапазоном кольорів та малюнків, які можуть бути зображені на них. До того ж, форма кульок також може бути найрізноманітнішою: вони можуть бути виконані у формі сердечка або, наприклад, у формі цифри, яка символізуватиме вік іменинника. Ми також пропонуємо варіанти класичного оформлення будинків та бенкетних залів.
Останнім часом одним із найбільш популярних варіантів оформлення є повітряні кульки, наповнені гелієм. Вони створюють справжній ефект казки на будь-якому святі. Також поступово набуває поширення оформлення приміщень кольоровими квітами з кульок.

Де замовити оформлення повітряними кульками?

цифри з повітряних кульок
Існує поширена думка, що організація декору приміщення за допомогою дизайнерів коштує надто дорого. Через це більшість ювілярів просто вирішують замовити зал у кафе чи ресторані з підходящим інтер’єром. Однак подібне рішення аж ніяк не допоможе заощадити кошти, оскільки значно дешевше буде звернутися до спеціалістів з оформлення приміщення.
Студія аеродизайну «Art West» пропонує якісні послуги з декору приміщення за доступною ціною. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки чому здатні знайти вигідне рішення, яке влаштує будь-якого замовника. За детальною інформацією щодо оформлення ювілею або Дня народження за допомогою повітряних кульок ви можете звернутись за одним із телефонів, вказаних на сайті.
День народження – чудове свято! Щоразу ми намагаємось зібрати разом своїх коханих та близьких. Не важливо де ми святкуємо: в кафе чи будинку, але ми завжди хочемо зробити це свято яскравим, красивим. Кульки з гелієм, арки, стійки та фігури з повітряних кульок з доставкою додому, гелієві кульки під стелю від Студії Аеродизайну “Art West” допоможуть Вам прикрасити свято, і стануть гарним фоном для фотографій. Ми пропонуємо кульки з гелієм з доставкою за найпривабливішими цінами, при цьому якість повітряних кульок Вас приємно здивує. Всі повітряні кульки наповнені гелієм, і літають мінімум 1 добу, розмір повітряних кульок з латексу мінімум 10 дюймів (26 см.). Замовлення кульок з гелієм з доставкою до дому. Якщо Ви думаєте де купити кульки з гелієм, замовте гелієві кульки в Студії Аеродизайну “Art West”. Ми використовуємо найкращі повітряні кульки з доставкою по м. Львів та області.

Повітряні кульки цифри

повітряні кульки цифри
Завжди хочеться, щоб подарунок на день народження був особливим, відповідав річниці свята. В нашій студії ви можете замовити повітряні кульки цифри, різноманітні шаріки цифри, які будуть прикрашати панно. Ми вже на протязі багатьох років виготовляємо різноманітні аплікації, арки, які відрізняються особливим дизайном, незвичними кольоровими рішеннями, використовуємо виключно кульки найвищої якості. Цифри на день народження Львів можуть бути основним подарунком, є актуальним додатком до гарно прикрашеної зали, в квартирі, іншому приміщенні. Такими прикрашають машину, закріпити їх навіть на вулиці, фасаді будинку, вони дуже функціональні, при цьому викликають позитивні емоції іменинника будь-якого віку. Особливий захват повітряні кульки цифри викликають у дітей, так як я їх можна розібрати, на протязі довгого часу гратися ними вже в якості звичних іграшок. Такі шаріки цифри обробляються спеціальною рідиною для того, щоб забезпечити максимальний строк для їх летючості, попередити передчасне здування.

    А у нас ви можете вибрати різні види кульок:

  • глянцеві, матові;
  • однотонні, з написом;
  • фольговані, звичні.

Шаріки цифри

шаріки цифри
Перед тим, як зробити цифри з повітряних кульок, ми визначимо оптимальну їх кількість, діаметр, бажану кольорову гаму, розмір конструкції, який повинен вийти в результаті. Чудовим доповненням до цифр будуть різноманітні арки, гірлянди, панно, які ви можете замовити подзвонивши нашому менеджеру. Він надасть вам рекомендації щодо вибору цифр, способу їх прикрасити, кількості необхідних матеріалів та орієнтовну вартість замовлення.
Кульки цифри – це дуже яскравий, незвичний елемент будь-якого свята. Вони можуть бути різноманітного кольору, розміру, в залежності від потреб замовника. Можуть бути виготовлені з великої кількості кульок, це дозволить поєднати в одній прикрасі всі улюблені кольори іменинника, створити незвичайну атмосферу, особливо актуальними вони бувають під час святкування ювілеїв.

    Можуть бути:

  • використані в якості декору;
  • залучення як допоміжний інвентар для прикрашення зали, квартири під час святкування;
  • в якості оболонки для кульок з сюрпризом.
Шаріки цифри Львів

Останній спосіб використання особливо цікавий, так як всередину великої цифри можуть бути поміщені маленькі шарики наповнені конфетті, цифра може бути сформована з великої кількості маленьких незвичних шариків-ліхтариків.
Для їх виготовлення можуть використовуватися різноманітні кульки із нанесеним малюнком, написом, одного кольору, з металевим блиском, перламутрові. Вони дають можливість створити незвичні предмети аеродизайну, якщо застосовувати спеціальні з хвостиками, лінкінги. Якщо ви будете використовувати цифри в якості самостійного подарунка, то він ще на протязі багатьох днів буде дарувати радість імениннику, так як після відкриття основних подарунків післясмак залишається ненадовго, а коли під стелею парує ювілейна цифра, вона піднімає настрій будь-якій людині.
Особливо виграшно виглядають вони поєднанні зі спеціальною аркою, на якій вказано ім’я іменинника. Такі арки можна закріплювати на спеціальний каркас, який наші співробітники доставлять до місця святкування, демонтують після закінчення свята. Враховуючи те, що кульки цифри наповнені гелієм мають гарну летючість, з них можна створювати справжні витвори мистецтва у вигляді незвичних гірлянд аплікації, головною прикрасою яких стануть цифри з повітряних кульок.
Якщо ви замовите такі вироби у нас, вам не буде потреби розмірковувати над питанням як зробити цифри з повітряних кульок самостійно, це дуже трудоємний процес, який потребує спеціальних знань, навичок. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід виготовлення різноманітних конструкцій з кульок, зможуть виготовити ефектну аплікацію, яка буде повністю відповідати стилістиці свята, характеру у іменинника, неодмінно сподобається йому, всім гостям.

Як зробити цифри з повітряних кульок

як зробити цифри з повітряних кульок
Дуже доречним буде друк на кульках Львів в якості додаткової послуги. На кульках можна надрукувати привітання з днем народження, відзначити особливі якості іменинника, прикрасити шарики незвичними смайликами, персонажами улюблених мультфільмів, у тому випадку якщо аплікація виготовляється до дня народження дитини. Наші спеціалісти можуть здійснити друк шляхом одностороннього, двостороннього нанесення. Використовувати одну, декілька фарб, кульки різного діаметру. За допомогою такого друку можна створити ціле панно, в якому малюнки утворюють єдину картину.
Цифри на день народження Львів користуються популярністю з огляду на те, що вони підходять для іменинника будь – якого віку, незалежно від статі, місця святкування дня народження.
У нас ви можете замовити додаткові послуги, які стануть до нагоди при оформленні святкової зали, підготовки сюрпризу, оформлення декорацій в приміщенні під час святкування дня народження. Ми надаємо послуги з виготовлення різноманітних арок, кулькових гірлянд. Вони можуть бути закріплені на спеціальному каркасі, встановлюватися шляхом кріплення до стін, колон, навіть стелі. Виготовити такі арки, гірлянди можна з використанням кульок всіх кольорів веселки, зробити їх однотонними. Це залежить від вподобань замовника. Під час спілкування з нашим менеджером ви зможете задати всі питання, які вас цікавлять, отримати на них відповіді, здійснити попередній розрахунок вартості замовлення, викликати нашого спеціаліста на місце встановлення аплікації для того, щоб прикрасити залу своєчасно. Перед тим як замовити шаріки цифри Львів також рекомендується звернутися до нашого спеціаліста у тому випадку, якщо необхідно буде закріпити таку конструкцію. Вам не треба буде перейматися питанням як доставити подарунок до місця святкування, наші співробітники візьмуть на себе це питання, прикрасять зал, квартиру вчасно.

Кульки цифри

кульки цифри
Звертаючись до нас, ви можете замовити багато додаткових послуг, які актуальні для святкування дня народження. До них зокрема відноситься замовлення шоколадних фонтанів, які можуть стати повноцінною заміною стандартному торту. Ми встановимо шоколадні фонтани на місці вашого святкування, рекомендуємо кількість шоколаду, який необхідний для того, щоб всі гості могли поласувати такими незвичними солодощами. В комплект до фонтану включено фрукти, зефір, печиво, різні види сиру, додаткові допінги за бажанням замовника. Фонтани можуть бути декоровані до загальної стилістики свята, дуже гармонійно будуть включені до сервіровки столу. Їх можна встановлювати одразу на початку святкування, подавати в якості десерту. Незалежно від цього іменинник, гості будуть в повному захваті від такого незвичного подарунка.

Цифри з повітряних кульок

Крім того, у нас можна замовити незвичний, ефектний важкий дим, який стане кульмінацією вечора, не буде супроводжувати всі конкурси, танці, виступи артистів. Він додає до святкування загадковості, занурить гостей в казку. Допоможе створити ефект справжньої дискотеки під час танців. Його особливістю є те, що він не залишає слідів, швидкість його вивітрювання можна регулювати. Наші співробітники доставлять спеціальний генератор потрібної потужності до місця святкування, будуть супроводжувати важким димом всі моменти святкування, які будуть обговорені завчасно. Вони зможуть відрегулювати висоту, щільність диму, подати його точно в необхідний момент. Важким димом можна супроводжувати також, поздоровлення гостей іноді він подається при вході до зали святкування, таким чином всі гості можуть відчути себе в казковій атмосфері завдяки тому, що вони ніби ступають по хмарах.
Замовлення таких атрибутів як повітряні цифри, важкий дим, шоколадні фонтани, гелеві кульки зроблять день народження надзвичайним, незабутнім., незважаючи на те, що дехто вважає такі атрибути виключно дитячими ми на протязі багатьох років доводимо, що таке оформлення свята буде до душі імениннику будь-якого віку, дозволить занурити гостей у чарівну атмосферу, зробити незвичні подарунки, сюрпризи для іменинника.

Цифри на день народження Львів

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення. У випадку, якщо замовник виявляє бажання самостійно приймати участь у підготовці сюрпризу, оформлення зали, розробці дизайну кулькові арки, ми з радістю залучаємо його до виконання таких робіт. Адже задоволення клієнта це одна з основних цілей нашої студії. Індивідуальний підхід, високий рівень професіоналізму, високоякісні матеріали, наявністю необхідного обладнання дозволяють нам зробити день народження незабутнім, незвичним.
Ми доставимо замовлення у будь який куточок міста , за його межі за попередньою домовленістю. Такі атрибути стануть незвичним аксесуаром не тільки для святкування, але, для оформлення тематичні фотосесії навіть на відкритому повітрі. Єдиний нюанс, який треба враховувати в даному випадку, не можна допускати постійного контакту кульок з сонячним промінням. Тому що в таких випадках гелій швидше виходить з кульок, вони втрачають свою летючість значно швидше.