Підготовка до весілля – це складний процес, який забирає майже весь час і сили, оскільки кожен бажає зробити своє свято досконалим і неперевершеним. Отже, наближається радісна подія – ваше весілля, але ви досі не визначилися із прикрасами для весільної зали? Ми допоможемо вам зробити якісне та оригінальне оформлення свята, яке створить казкову атмосферу на головній події вашого життя.

Оформлення весілля повітряними кульками

Повітряні кульки з самого дитинства асоціюються у нас із урочистостями та святковим настроєм. Подібний декор вважається справжньою класикою на весільних святах і не втрачає актуальності навіть у наші дні. Не дивлячись на те, що повітряні кульки стали звичним атрибутом кожного весілля, з їх допомогою можна створити оригінальний і неповторний дизайн приміщення, якого ви ще не зустрічали.

Фантазія наших дизайнерів дозволяє щоразу створювати цікаві варіанти декору з урахуванням побажань молодят.  Крім того, повітряні кульки якнайкраще підходять для організації фотосесій. За допомогою цього нехитрого елементу декору можна створити неймовірну кількість вдалих кадрів як із участю молодят, так і з участю гостей.

Роль повітряних кульок на весільних святах

Повітряні кульки, як правило, слугують одним із основних аксесуарів для створення весільного сценарію. До речі, запуск китайських ліхтариків, який отримав таку високу популярність на сучасних святах, дуже часто виходить невдалим: ліхтарик або не запалюється, або не відлітає на достатню відстань. Таким чином, враження від свята псується і в гостей, і в самих молодят.

Простим вирішенням цієї проблеми стане запуск повітряних кульок. Вони можуть мати різний колір та розміри, світитися у темряві та прикрашатися святковими стрічками. Найчастіше використовуються кульки світлих пастельних кольорів або поєднання двох яскравих відтінків. Найбільш поширеною формою повітряних кульок для весілля стали сердечка. Крім того, на кульках можна написати імена або побажання молодятам.

Де замовити оформлення повітряними кульками?

Ви не зважуєтесь на замовлення весільного декору, бо вважаєте, що це буде надто дорогою послугою? Заощадити кошти на оформленні весільного залу допоможе студія аеродизайну «Art West». Ми пропонуємо якісні послуги за доступними цінами. За більше детальною інформацією ви можете звернутись за телефоном, вказаним на сайті.

Весілля – це особливий день в житті кожної пари. Він неможливий без розкоші – а саме лімузинів, красивих нарядів, квітів, пелюстків троянд і повітряних кульок на весілля. Повітряні кульки доречні завжди і скрізь, а вже цілі букети з відповідними написами – взагалі ідеальний варіант для прикраси бенкетного залу. Кульки з гелієм,  та фольговані кульки  здивують молоду  пару, зроблять бенкетний зал  яскравим і барвистим, прикрасять весільний кортеж. Загалом, можливостей безліч – залишається тільки вибирати! Для святкового оформлення , як кажуть, всі засоби гарні – лише щоб зроблено було б  з душею і з загальною стилістикою святкування . Велика частина молодих пар прагне купити повітряні кульки та кульки з гелієм на весілля, оскільки букети з них виглядають дуже яскраво і стильно, прекрасно підходять  для оформлення   святкового залу. Замовте якісні  повітряні кульки на весілля – наповнені гелієм і спробуйте свої сили в справі дизайну.