Спецефекти стали одним із основних атрибутів оформлення святкових вечірок та дитячих свят. Їх широке поширення пояснюється вражаючим ефектом, який вони справляють на оточуючих під час святкової події. Спецефекти стають своєрідною родзинкою у залі, прикрашеному звичайними декораціями.
Використання спецефектів на дитячих святах
Найчастіше спецефекти використовуються для створення веселого настрою на дитячих святах. На подібних заходах вони дещо відрізняються від інших, оскільки для того, щоб зацікавити дітей, головним критерієм є яскравість та різнобарвність цих спецефектів.
На сучасних дитячих святах широкого поширення набули холодні фонтани, які досягають двох метрів у висоту і здатні горіти протягом 20 секунд. Вони справляють на дітей ще більш захопливе враження, ніж звичайні феєрверки. Холодний фонтан чудово підходить для того, щоб ефектно розпочати або закінчити будь-яке свято. Діти будуть просто в захваті від такої несподіванки і запам’ятають цей день надовго.

Важкий дим Львів

низький дим
Використання ефекту важкого диму стане справжньою цікавинкою будь-якої урочистої події. Як правило, він найчастіше використовується на різноманітних корпоративах, дискотеках і зйомках кліпів, однак у наш час цей ефект набуває все більшого поширення на різноманітних святкових заходах.
На святкуваннях Днів народження важкий дим почав з’являтись порівняно недавно. Це пояснюється тим, що популярною є думка про високу ціну даного спецефекта. Ми пропонуємо вам влаштувати незабутнє свято з нашою допомогою. Вартість послуг нашої компанії приємно здивує кожного клієнта. Наші спецефекти подарують святковий настрій і незабутні враження всім присутнім.

Оформлення весіль за допомогою холодних вогнів і важкого диму

Холодні вогні набувають все більшого поширення на весіллях. Найчастіше вони використовуються під час першого танцю молодих. Використання важкого диму на весіллі створить ефект невагомості і польоту молодят на білосніжній хмаринці під час танців і конкурсів. Подібний спецефект здатен вразити навіть найвибагливіших гостей.

Де замовити холодні фонтани і холодні вогні Львів?

Студія аеродизайну «Art West» допоможе створити яскраву атмосферу на вашому святі. Ми пропонуємо доступні ціни і якісне оформлення ювілеїв, корпоративів, Днів народження та дитячих свят.


Важкий дим

важкий дим
Важкий дим набуває все більшої популярності завдяки тому, що надає певної таємничості та казковості будь-якому святу. Важкий дим на весіллі використовується для першого танцю молодят. Він дозволяє додати романтики та створити особливу атмосферу. На сьогодні важкий дим використовуэться майже на всіх святах для того, щоб підкреслити певну чутливість, казковість. У нашій компанії ви можете замовити таку послугу для того, щоб зробити свято чи подію незвичною, акцентувати увагу на важливих моментах, конкурсах, створити ауру захвату та адреналіну для відвідувачів заходу та посилити емоції, які викликає танець, конкурс або видовище. Важкий дим є одним з спецефектів, на яких спеціалізується наше агенство, він викликає однозначно позитивні емоції, відмінно підходить для закритого простору. При правильних пропорціях він не несе жодної загрози для здоров’я, не перешкоджає диханню і майже повністю розсіюється через деякий час залежно від концентрації. Враховуючи те, що дим може бути різних барв, він підходить до будь-якої події, може бути використаний в якості напівпрозорого простирадла або хмари. Його особливістю є те, що він не заповнює весь простір, а стелиться по підлозі і зникає майже так швидко й непомітно як з’явився.
Такий спецефект неможливо відтворити самостійно, тому ви можете звернутися до нас для того, щоб замовити важкий дим Львів необхідного кольору, концентрації. Він відмінно підходить для супроводу під час виступу музикантів, проведення конкурсів, танців, створення загадкової атмосфери на дитячому святкування при появі артистів та клоунів. Будь-яке шоу у супроводі важкого диму буде більш динамічним та вражаючим. Машина, за допомогою якої він виготовляється, останнім часом стала незамінною під час проведення корпоративних заходів, святкувань, концертів та при підготовці сюрпризів. Це один з найпрезентабельних спецефектів, який можна організувати під час проведення заходу. Важкий дим неодмінно здивує гостей та відвідувачів, а також стане незамінною частиною будь-якої вечірки.

Важкий дим на весілля

важкий дим на весілля
Виготовляється важкий дим Львів за допомогою спеціальної машини, яка охолоджує повітря за допомогою льоду та подає дим, що має нижчу температуру, ніж повітря у кімнаті, завдяки чому він стелиться по підлозі та не підіймається, заповнюючи всю кімнату. В нашому арсеналі є професійні моделі такої машини, які мають презентабельний вигляд та майже непомітні. Вони можуть працювати на максимальній потужності на протязі довгого часу, забезпечуючи спецефекти стільки, скільки це буде необхідно. При належному освітленні важкий дим на перший танець додасть йому романтичності, чуттєвості та дозволить перенести гостей у казку. Всі наші прилади виготовлені з висококласного алюмінію, який не нагрівається та є безпечним для гостей. Велика камера, яка виготовляє низький дим, дозволяє вмістити велику кількість льоду, що забезпечує тривалу роботу, а потужний двигун працює майже безшумно, незаважаючи святкуванню. Спеціальний прилад зменшує вміст вологи в димі, таким чином він не забруднює одяг, не відчувається тактильно та може використовуватися навіть на дитячих святах.
Раніше такі спецефекти були доступні лише для професійних артистів, але на сьогоднішній день важкий дим на перший танець можна організувати майже у будь-якому приміщенні, фантазія наших спеціалістів майже безмежна, що дозволяє зробити ваш захід неповторним. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до організації кожного свята, таким чином ви можете бути впевнені, що низький дим, його рівень, кількість та ступінь розподілення по кімнаті, буде підібраний відповідно до запланованого номеру чи танцю. Наша компанія надає можливість взяти в оренду генератор, який буде створювати холодний дим постійно або періодично, в залежності від необхідності. Наші спеціалісти забезпечують постійне обслуговування та супровід такого генератора регулюють, рівень та щирість, доставляють його на місце події та встановлюють в необхідній частині кімнати.
Генератори відрізняються між собою за такими ознаками:

 • може випускати холодний дим, генеруючи його за допомогою сухого льоду або за допомогою рідини;
 • відрізняються в залежності від потужності вентилятора та кількості встановлених тенів;
 • розрізняються за потужністю двигуна, який обирається в залежності від площі приміщення;
 • може мати один або декілька виходів;
 • управління може бути ручними та дистанційним;
 • різні моделі генераторів мають одно або декілька швидкостей подачі диму.

Важкий дим на перший танець

важкий дим Львів
Ми можемо регулювати важкий дим:

 • за ступенем розповсюдження;
 • висотою;
 • швидкістю появи та зникнення.

В процесі роботи з клієнтами ми завжди намагаємося враховувати всі побажання та зауваження. Зможемо створити саме той ефект, який вам необхідний. Ми запропонуємо незвичні ідеї, наші дизайнери допоможуть розробити особливий механізм подачі диму для створення неповторної атмосфери. Ми використовуємо виключно професійне обладнання, ціна оренди якого доступна та дозволить організувати такий спецефект навіть при наявності невеликого бюджету. Наші спеціалісти розрахують момент коли випуск диму буде найбільш ефектним та призведе максимальне враження на гостей та відвідувачів заходу. У випадку якщо клієнт виявить бажання приймати участь в розробці плану заходу, часу подачі важкого диму або матиме власні креативні ідеї, вони обов’язково будуть втілені в життя.
Ми надаємо широкий спектр послуг, ви можете замовити холодний дим Львів окремо або розробити цілу схему для прикрашення вашого свята, а наші організатори забезпечить вам всі необхідні умови, в тому числі може бути виготовлена спеціально для вас арка з шарів кульки, ліхтарики, стіл може бути декорований шоколадним фонтаном в комплекті з сезонними фруктами та іншими допінгами.
Крім того, важкий дим на весілля використовуються у якості декорації для ефектної фотосесії. Якщо на підлозі встановити невелику лодку, можна створити ефект туманного озера. При проведенні тематичні фотосесії низький дим Львів використовується також для створення образу янгола, казкової істоти, яка літає поміж хмар.

Холодний дим

важкий дим на перший танець
Спектр використання такого диму дуже широкий:

 • він може використовуватися на відкритому просторі та в приміщенні, так як він повільно підіймається та після того як дим розсіявся не залишає ніяких слідів;
 • він не викликає алергії та небезпечний навіть для людей з захворюваннями дихальних шляхів;
 • традиційно для його виготовлення використовуються спеціалізовані машини, які супроводжуються нашими спеціалістами під час всього святкування;
 • висота може встановлюватися на рівні від 15 до 50 сантиметрів;
 • гості завжди залишаються з позитивними емоціями та незабутніми спогадами про таке святкування.

Холодний дим також використовується для організації дитячих святкувань та корпоративів. Він допомагає створити чуттєву атмосферу та допомагає перенести всіх гостей на справжню дискотеку під час танців. Для дітей важкий дим, як правило, замовляється для супроводу виступу артистів, які можуть феерично з’явитися та використовувати важкий дим в якості додаткового спецефекту при виконанні трюків, фокусів та організації дитячих конкурсів.
Незважаючи на те, що ми надаємо послуги виключно найвищої якості, а всі наші співробітники є висококваліфікованими спеціалістами, ціни на наші послуги дуже доступні і дозволяють замовити важкий дим Львів незалежно від кошторису та бюджету вашого святкування.

Низький дим

холодний дим
Маленькі генератори можуть використовуватися для подачі важкого диму на інші поверхні, наприклад, на стіл під час виступу артистів або в якості додаткової декорації при сервіруванні столу. У тому випадку, якщо важкий дим на весілля подається на підлогу, виникає ефект танцю в хмарах, який зачаровує. В комплекті з генераторами на захід доставляються декілька освітлювальних приладів, які дозволяють створити неймовірну, чарівну та загадкову атмосферу, а за допомогою комбінування кольорів можна досягти максимального ефекту, залежно від події, яка обслуговується. Після використання рекомендується трохи провітрити приміщення, це обумовлено тим, що його використання збільшує процент вуглекислого газу та при безперервному використанні генератора на протязі 6 і більше годин може суттєво зменшувати процент кисню та утруднювати дихання. Але наші спеціалісти відрегулюють подачу диму таким чином, щоб ефект зберігався на протязі того часу, який необхідно при цьому гості отримували виключно позитивні емоції.

Холодний дим Львів

Для оформлення замовлення та уточнення всіх деталей ми рекомендуємо звернутися за номером, який вказано на нашому сайті. Під час розмови з нашим менеджером, ви зможете замовити спеціаліста на місце, де буде проводитися святкування, для того, щоб точно визначити вартість послуги, кількість необхідного диму та конфігурацію генератора. Завдяки тому, що ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, ви неодмінно залишитесь задоволеними та ваші гості отримають максимум позитивних емоцій. На нашому сайті ви можете ознайомитися з приблизними цінами на різні послуги, подивитися портфоліо свят, на яких ми забезпечували подачу спецефектів, кульок, прикрашали сервірування столу.
Також рекомендуємо використовувати низький дим в якості додаткового спецефекту безпосередньо при вході в приміщення, це створює неповторну атмосферу та привертає увагу відвідувачів у тому випадку якщо мова йде про відкриття нового філіалу магазину або офісу. Але слід враховувати специфіку роботи комерційної установи, яка відкривається. В якості додаткової реклами можна замовити кульки Львів з логотипами, написами, які ви також можете замовити у нас та отримати знижку при комплексному обслуговуванні події або заходу. Звертаючись до нас ви можете бути впевнені, що отримаєте послуги найвищої якості, а наші менеджери та креативні дизайнери забезпечують вам неповторне свято, яке залишиться в пам’яті ваших гостей надовго.

Низький дим Львів

Особливістю нашої студії є те, що замовити послугу в нас ви можете в стислі строки та ми забезпечимо втілення з життя найсміливіших ваших мрій та ідей. З нами будь-яке свято стане неповторним, оригінальним та казковим. Ми зможемо підібрати послуги, які будуть повністю відповідати вашим сподіванням та в рамках такого бюджету, на який ви розраховуєте. Ми забезпечимо виконання будь-якого побажання, доставимо всю необхідну техніку на свято, будемо супроводжувати її використання, прикрасимо ваш захід та зробимо його неповторним.