Останнім часом все більшу популярність отримують шоколадні фонтани. Однак не так багато фірм можуть встановити гарний, смачний шоколадний фонтан (Львів, Львівська область). Попит росте, наша фірма вже на протязі декількох років успішно забезпечує святкові заходи гарними, а головне смачними. Замовити їх необхідного за декілька днів до святкування, вони стануть чудовим доповненням до дитячого свята, корпоративу, святкування Нового року або дружньої зустрічі. Раніше шоколадні фонтани представляли собою не надто складну конструкцію, основною задачею якої було забезпечити гостей смачним десертом, а зараз вони перетворюються на справжні витвори мистецтва, які здатні створити надзвичайну атмосферу, доповнити будь-яке свято та стати іноді його головною родзинкою.

Шоколадні фонтани

шоколадні фонтани
Чомусь іноді вважають, що оренда шоколадного фонтану буде цікава не тільки для дітей, та дорослі також зрадіють такому атрибуту під час святкування, особливо якщо вони полюбляють солодощі. Встановити такий фонтан самостійно практично неможливо. Наші спеціалісти доставлять його в будь-який куточок міста та встановлять в банкетній залі, офісному приміщенні, будинку або навіть квартирі. Враховуючи те, що при замовленні такої послуги ви можете самостійно обирати об’єм шоколаду, вибрати підходящу конструкцію, купити його, замовити доставку не так дорого як здається на перший погляд.

Оренда шоколадного фонтану

Оренда шоколадних фонтанів у Львовідозволить зробити свято більш домашнім, зануритися у дитинство та світ насолоди, забути про всі негаразди та створити по-справжньому казкову та затишну атмосферу. Такий аксесуар навіть може запросто замінити традиційний торт або заключні солодощі під час святкування. А захват, приємні емоції, які будуть викликані всіма його якостями, залишиться надовго. Крім того, шоколадні фонтани можуть стати несподіваним та приємним подарунком, особливо якщо іменинник любить солодощі та у захваті від шоколаду.
шоколадний фонтан Львів – це послуга, яка включає в себе використання не звичного шоколаду, який ми звикли коштувати кожен день, а спеціального більше якісного шоколаду з підвищеним вмістом какао масла. Його особливістю є те, що він плавиться навіть при незначних температурах, його смак є більш насиченим та незабутнім. Такий шоколадний фонтан на весілля, ціна якого дуже приваблива, можна використовувати в якості самостійної прикраси та заміни торту або подавати в комплекті з фруктами, зефіром чи іншими смачними допінгами, які можна занурювати у шоколадну суміш, їсти з насолодою.

Шоколадний фонтан Львів

шоколадний фонтан Львів
В нашому асортименті ви знайдете велику кількість фонтанів, які відрізняються за своїм об’ємом, формою, різноманітним дизайном, а деякі, до речі, можна розробити спеціально до вашого свята. В нашому портфоліо ви знайдете різноманітні конструкції, які вже прикрашали різноманітні події у вашому місті, а також зможете оговорити з нашим менеджером дизайн фонтану, який би відповідав вашим можливостям та бажанням. Ми готові до співпраці та дуже раді коли клієнти проявляють ініціативу, уточнюють який саме шоколадний фонтан Львів вони хочуть, які свої мрії та думки вони хотіли б реалізувати при виготовленні такої солодкої прикраси. Основним нашим принципом є індивідуальний підхід до кожного замовлення, тому всі побажання та зауваження приймаються до уваги, виконуються у найкоротший строк. У випадку якщо на вашому святі буде багато гостей, ми можемо рекомендувати вам взяти в оренду одразу декілька фонтанів, для того, щоб забезпечити до них вільний доступ, всіх, а гості змогли насолодитися вашим незвичним солодким сюрпризом.

Різновиди шоколадних фонтанів Фонтани Львів

шоколадний фонтан на весілля ціна
Перед тим як безпосередньо шоколадний фонтан купити, необхідно визначити яка кількість гостей буде на вашому святі та який розмір та кількість пристроїв потрібна буде для того, щоб забезпечити всіх солодкою насолодою.

  • Стандартні рекомендації, якими слід керуватися при виборі кількості та об’єму:

 

 • якщо на святі до 50 гостей, рекомендовано обрати один шоколадний фонтан Львів, який вміщує до 5 кг шоколаду та має 70 сантиметрів;
 • якщо ви очікуєте до ста відвідувачів – рекомендується обирати висотою до метра, об’єм шоколаду повинен сягати семи з половиною кілограм;
 • до 150 гостей – рекомендується обирати пристрій, який вміщує до 10 кг та в висоту сягає більше метра;
 • якщо на вашому святі буде більше ста п’ятидесяти гостей, то рекомендується замовляти декілька фонтанів з розрахунку 5 кг шоколаду на кожні 50 чоловік.

Ці розрахунки є дуже приблизними у зв’язку з тим, що діти зазвичай з’їдають менше ніж дорослі, та якщо це стосується солодощів, то вони можуть запросто перевершити своїх батьків. Для великого свята чи весілля рекомендується замовляти декілька пристроїв з різними наповненням у вигляді фруктів, печива та зефіру для того, щоб кожен із гостей міг вільно підійти та насолодитися неповторним смаком та неперевершеним зовнішнім виглядом.
Дуже важливо визначити де саме буде встановлений пристрій, адже якщо мова йде про презентацію, корпоративний захід або зустріч після ділових переговорів, то фонтани Львів рекомендується встановлювати при вході, щоб кожен із гостей міг насолодитися солодощами одразу по прибуттю на захід. Доречно поряд встановити декілька фонтанів з напоями, які також користуються великою популярністю на протязі останніх декількох років.

Фонтани купити

шоколадні фонтани у Львові
Оренда шоколадних фонтанів у Львові, що встановлюються на весілля, дні народження або будь якому іншому триваючому заході офіційного характеру рекомендується встановлювати під час подання інших солодощів або як альтернативу їм.
Шоколад використовується з особливим змістом какао олії, але він може бути білим, чорним та молочним в залежності від вподобань замовника. Ми використовуємо лише високоякісний шоколад, який має шовковисту структуру, неповторний смак та відповідає всім стандартам якості.
Оренда шоколадного фонтану завжди включає в себе замовлення фруктів та солодощів за сезоном. А також в якості допінгу використовуються печиво, зефір, солодкі сорти сиру, які допоможуть створити неповторний смак, задовольнити смаки шукачі солодощів та любителів незвичних поєднань. Крім того при належному сервіруванні можна просто скуштувати шоколад окремо від всіх допінгів, для цього подаються спеціальні маленькі чашечки за допомогою яких гості можуть самостійно набрати собі шоколаду, який їм до вподоби, смакувати його окремо від інших страв.
Окрім безпосередньо подачі та встановлення такого фонтану ми допоможемо вам сервірувати та декорувати його відповідно до загальної стилістики події, якщо виникне така потреба.

Шоколадний фонтан на весілля ціна

шоколадний фонтан купити
Конструкція фонтану не є складною, але потребує спеціальних знань для того, щоб правильно його зібрати та запустити. Шоколадні фонтани Львів виготовлені із спеціальних металевих дисків, які використовуються в харчовій промисловості та повністю безпечні навіть після багаторазового використання. В нижній частині знаходиться спеціальна ємність з підігріваючим пристроєм, який забезпечує підтримання необхідної температури для того, щоб шоколад залишався у рідкій формі. Під дією тиску шоколад підіймається по спеціальній трубочці та стікає гарними каскадами, слід зазначити, що він не є гарячим, середня температура сягає від 36 до 40 градусів. Вона є оптимальною для того, щоб забезпечити шовковисту структуру, при цьому не є гарячою та дозволяє одразу споживати фрукти та інші ласощі вкриті шоколадом.
Для тих, хто вирішив фонтани купити для святкової події, вона стане незабутньою, адже для кожного із гостей відкривається можливість самостійно створити фондю в залежності від своєї фантазії та смакових бажань. Слід зазначити, що вибір фруктів може бути стандартним або з урахуванням побажання замовника, але солодкі фрукти та інші допінги найкраще смакують з чорним шоколадом, допінги, які мають кислуватий присмак, зазвичай поєднуються з білим та молочним. Але дотримання цих правил не є обов’язковим, так як кожне замовлення індивідуальне, а визначити єдину формулу для визначення уподобань гостей неможливо.

Шоколадні фонтани у Львові

оренда шоколадних фонтанів у Львові
Слід зазначити тільки одне – шоколадний фонтан не тільки здивує всіх присутніх на святі, але й подарує їм незабутні солодкі спогади.
Слід зауважити, що домашні фонтани не рекомендують використовувати на святах та на корпоративах. Це обумовлено тим, що вони не пристосовані для роботи більше однієї години, тому якщо ви хочете замінити стандартні солодощі на вишуканий шоколадний фонтан слід звернутися до професіоналів.

  • Існує декілька умов для того, щоб він функціонував правильно:

 

 • для того щоб шоколад розподілятися рівномірно необхідно відрегулювати ніжки, щоб компенсувати нерівності столу, на якому встановлений фонтан;
 • через декілька хвилин після запуску його треба вимкнути для того, щоб все повітря вийшло з нього, в подальшому шоколад стікав рівномірною шовковистою хвилею;
 • враховуючи те, що спеціалісти використовують виключно спеціальний шоколад, ефект від такого фонтану буде вражаючий;
 • не слід допускати, щоб фрукти та інші солодощі потрапляли безпосередньо до конструкції, так як вони можуть забивати отвори та не давати шоколаду рівномірно підійматися, розподілятися по всім ярусам;
 • враховуючи те, що наші спеціалісти привезуть фонтан до вас на святкову подію та приберуть його після закінчення, Вам не потрібно буде перейматися як його очистити, запустити та усунути недоліки, які можуть виникнути в результаті користування ним.

Оренда шоколадних фонтанів у Львові

Шоколадні фонтани здатні викликати справжній захват у дітей під час святкування дня народження, а дорослі з задоволенням поєднають його з келихом шампанського, які можуть бути розташовані поряд відповідному додатковому фонтані з алкоголем. Таке незвичне сервірування є досить популярним не лише через модні віяння, але й завдяки тому, що відрізняється невеликою ціною порівняно з тим задоволенням, яке отримують гості. Замовити такий фонтан можна, в якості подарунка на різні свята, а наші спеціалісти доставлять його у відповідний час до місця святкування та допоможуть вам створити неповторний сюрприз. Якщо фонтан буде одним із ключових солодощів на святі, рекомендується замовити декілька, але з різними видами шоколаду, для того, щоб кожен з відвідувачів міг знайти солодощі собі за смаком та відповідно до своїх бажань. Таке замовлення не буде дуже відрізнятися за ціною від одного великого фонтану, але дозволить створити комфортні умови для фондю, а також задовольнити потреби кожного з гостей.

Шоколадний фонтан купити

З нашими цінами, асортиментом послуг, аксесуарами, обладнанням можна ознайомитися на сайті. На ньому знаходиться багато фото наших робіт, виробів з кульок, незвичних варіантів подачі ліхтариків, індивідуальних замовлень. При консультації з менеджером можна уточнити всі деталі, отримати відповіді на запитання, обговорити суму та строки замовлення. Ми зробимо все для того, щоб втілити найцікавіше мрії в життя, максимально чітко перенести їх на ескіз, прикрасити Ваше свято відповідно до стилістики. Матеріали найвищої якості, спеціалісти гарантують високий рівень сервісного обслуговування за оптимальними цінами. У нашій студії доступне не лише замовлення солодощів, але й багато інших послуг, які допоможуть організувати ваше свято прикрасити будівлю чи приміщення відповідно до бажаної стилістики. На нашому сайті ви можете ознайомитися з усім переліком послуг, в якій зокрема входять гелеві кульки, ціна оформлення входу до комерційних підприємства, друк на кульках, постачання важкого диму. Ви можете замовити одну з перелічених послуг або покластися на нас при оформленні вашого свята починаючи від оформлення приміщення, закінчуючи святковим запуском кульок світлодіодами та солодощами у вигляді фонтану шоколаду.