Якщо ви шукаєте оригінальний і цікавий спосіб реклами своєї продукції, то друк на повітряних кульках стане для вас чудовим рішенням. Для проведення такої рекламної кампанії вам не знадобиться витрачати багато коштів, а ефект від неї не змусить довго на себе чекати. До того ж цей різновид реклами не відноситься до різновиду нав’язливої, завдяки чому може привернути до себе багато уваги.

Для чого потрібні повітряні кульки з друком?

повітряна кулька з лого
Повітряна куля з логотипом є одним з найефективніших способів просування торгових марок або оформлення різноманітних презентацій. Повітряні кульки з друком також активно використовуються на відкриттях торгових центрів і супермаркетів. На них можуть бути зображені не тільки логотипи, а й назви та рекламні гасла компанії.
Створення гірлянд, розкішних арок та букетів з кульок стало можливим завдяки сучасним кулькам, наповненим гелієм. Вони стали одним із найбільш поширених способів рекламування продукції.
Ще одним ефективним варіантом використання повітряних куль виступають різноманітні виставки. Подібні атрибути допомагають звернути увагу потенційних клієнтів на стенд із вашою торговою маркою. Оскільки зорові ефекти мають один із найбільш сильних впливів на пам’ять людини, то ваш логотип гарантовано залишиться в пам’яті усіх перехожих. Отже, можна зробити висновок, що повітряні кульки з друком є потужним елементом реклами і поширення інформації.
Статистичні дослідження показали, що ефективність реклами із повітряними кульками перевищує ефективність звичайних рекламних компаній у 1,5-2 рази.

Куди звернутись щодо друку на повітряних кульках?

нанесення логотипу на кульку
Студія аеродизайну «Art West» пропонує вам креативні дизайнерські рішення за доступною ціною та у короткі терміни. Тільки уявіть собі: ви даруєте перехожим рекламні кульки з логотипом вашої продукції, після чого кожна людина з такою кулькою автоматично стає вашим рекламним агентом.
Основні переваги замовлення повітряних кульок в нашій студії:

 • можливість виробництва великих обсягів продукції;
 • висока якість друку логотипів та написів;
 • дотримання термінів поставки;
 • можливість виконання кольорового друку.

Ми представляємо широкий діапазон цін та кольорів повітряних кульок на будь-який смак. Для того щоб виконати певну композицію із кульок, ви також можете звернутись до наших працівників. Якщо у вас виникли питання, звертайтесь до нас за одним із телефонів, вказаних на сайті.
Друк на повітряних кульках – оригінальна реклама вашої компанії! Повітряні кульки все частіше використовуються в якості рекламного носія, гарантовано привертає увагу і піднімає настрій всім оточуючим. Тому ви можете точно бути впевнені в позитивній реакції на ваш бренд, якщо замовите друк на повітряних кульках. Кульки з логотипом дуже популярні для роздачі на різних фестивалях, концертах, святах і ярмарках, а також використовуються на корпоративних вечірках.
Друк логотипу на повітряних кульках від Студії Аеродизайну “Art West” – це якісне нанесення багатобарвного зображення.
Друк на повітряних кульках – один з напрямків діяльності нашої компанії.
Якщо у вас є питання, що стосуються друку на повітряних кульках, ви можете задати їх нам! Менеджери нашої компанії із задоволенням дадуть вам розгорнуту консультацію та допоможуть вам підібрати кольори фарб для друку, для максимально точної реалізації вашої ідеї.>

kulki1

Надрук логотипу на повітряну кульку
1. Одноколірний друк на кульці 10″
(D = 26 см)
тираж:  
  100 4,50 грн/шт.
  300 2,70 грн/шт.
  500 2,10 грн/шт.
  1000 1,70 грн/шт.
  3000 1,6 грн/шт.
  5000 1,5 грн/шт.
2. Одноколірний друк на кульці 12″
(D = 30 см)
   
  100 4,95 грн/шт.
  300 3,15 грн/шт.
  500 2,55 грн/шт.
  1000 2,15 грн/шт.
  3000 2,05 грн/шт.
  5000 1,95 грн/шт.
3. Двохколірний друк на кульці 10″
(D = 26 см)
   
  100 4,95 грн/шт.
  300 3,15 грн/шт.
  500 2,65 грн/шт.
  1000 2,15 грн/шт.
  3000 2,05 грн/шт.
  5000 1.95 грн/шт.
4. Двохколірний друк на кульці 12″
(D = 30 см)
   
  100 5,40 грн/шт.
  300 3,60 грн/шт.
  500 3 грн/шт.
  1000 2,6 грн/шт.
  3000 2,5 грн/шт.
  5000 2,4 грн/шт.

Друк на кульках

друк на кульках Львів
Друк на кульках використовується не лише для рекламних акцій. Ми виконуємо друк на повітряних кульках для святкування дня народження, ювілею, корпоративів та інших свят, які потребують нанесення будь-яких малюнків, надрук логотипу на повітряну кульку. Нанесенням логотипу компанії та її контактних даних на шариках користуються великою популярністю через те, що значно покращує розповсюдження інформації та слугує у рекламних цілях. Але не всі компанії можуть надати дані послуги якісно та в строк. На протязі довгого часу ми працюємо лише з високоякісними фарбами, наносимо логотипи, які не лише є стійкими, а й забезпечують максимальне розповсюдження інформації про вашу компанію, фірму, послуги, які вона надає.
В нашій студії працюють виключно спеціалісти з досвідом виконання найскладніших завдань, а постійна система акцій та знижок дозволяє запропонувати послуги на будь-який бюджет та зробити ваше свято чи подію незабутніми незалежно від його тематики. Виготовити гелеві кульки Львів з лого, малюнком, використання гелію, спеціального серпантину, важкого диму та шоколадні фонтани дозволяють не тільки доповнити казковий дизайн дитячого святкування, але й внести певну родзинку до проведення різноманітних рекламних акцій, корпоративних святкувань.

Для того, щоб виконати якісний друк на повітряних кульках, необхідно залучати висококваліфікованих спеціалістів, які можуть врахувати ступінь розтяжіння, адже друк може проводитися перед заповненням гелієм і після нього. У тому випадку, якщо друк на кульках Львів виконується після наповнення гелієм, обов’язково необхідно попередити змішування та накладку кольорів. Це обов’язково треба враховувати особливо при використанні більше трьох кольорів для нанесення логотипу.

  • Наші дизайнери можуть:

 

 • правильно розрахувати можливе зміщення;
 • забезпечити рівномірне нанесення кольору;
 • попередити змішування кольорів;
 • забезпечити оптимальний розмір зображення відповідно до діаметру.

Друк на повітряних кульках

друк на кульках
А також при замовленні варто визначити яким буде друк на кульках Львів: односторонній чи двосторонній. У тому випадку якщо нанесення логотипу на кульку буде здійснюватися з двох сторін, повністю охоплювати шарик, замовляти його необхідно заздалегідь, така робота потребує більш ретельної підготовки та більше часу на виконання замовлення.

У нас ви можете ознайомитися з найширшою кольоровою гамою у Львові. Ми надаємо послуги надрук логотипу на повітряну кульку на матових, глянцевих, з перламутровим відливом, а також різноманітної форми та розміру.
Таким чином, кожне на замовлення виконується індивідуально та починається з проектування, розроблення проекту, втіленням його в життя та врахування всіх побажань клієнта.

Неякісного здійснений друк на повітряних кульках може зіпсувати ефект від виконаної роботи, тому звертатися треба виключно до професіоналів, які зможуть перенести ваш логотип напис, іншу інформацію на шарик таким чином, щоб вона не легко читалася та запам’ятовувалася.
А враховуючи наш багаторічний досвід, ми зможемо порекомендувати вам не лише спосіб нанесення логотипу, але й кількість необхідних шариків, спосіб їх розміщення, розповсюдження для того, щоб збільшити кількість потенційних клієнтів, покупців.

Надрук логотипу на повітряну кульку

друк на повітряних кульках
Найголовнішою метою розповсюдження кульок з логотипом та брендом є створення назви, яку впізнають та знають. Тому друк на кульках не завжди виконується як схематичний малюнок, а й додається інформація про місцезнаходження компанії, контактні дані. Як правило, така інформація друкуються досить не великим шрифтом, що потребує особливого професіоналізму для того, щоб вона легко сприймалася, не деформуватися після здуття кульки.

  • Окрім рекламної продукції в нас ви можете замовити:

 

 • друк на кульках Львів на верхній частині шарика;
 • роздруківка фото та особистої інформації;
 • нанесення принту чи особливого малюнку.

Такі декоровані шарики найкраще поєднуються з прикрашеним приміщенням та створюють атмосферу свята та цілісного дизайну. На дитячих святах великою популярністю користується повітряна кулька з лого з використанням малюнку улюблених мультфільмів. Такі прикраси і не тільки порадують вашу малечу, але й дозволять зберігати спогади, забравши часточку інтер’єру з собою у вигляді незвичного шарика.
Слід зазначити, що останнім часом дуже мало способів розповсюдження інформації є оригінальними та привертають увагу, дозволяють створити необхідне враження про замовника такої реклами чи інформації. Тому повітряна кулька з лого залишається одним з найбільш оригінальних способів донести необхідну інформацію, підняти настрій та зробити незвичайний подарунок.

Нанесення логотипу на кульку

надрук логотипу на повітряну кульку
Серед нашої продукції є декілька дизайнів, які заздалегідь заготовлені і їх можна отримати не оформляючи попереднє замовлення, а просто купити у необхідний день і у необхідній кількості.

  • Основними прикладами моделей з логотипом є:

 

 • з малюнком, логотипом, які приурочені до певного свята, наприклад Новий рік, день всіх закоханих, 8 березня;
 • з нанесеним текстом, привітанням, наприклад з днем народження, весіллям, річницею, святковою подією;
 • з тематичними малюнками, які не відносяться до певного свята та є універсальними, наприклад смайлики, орнаменти, зображення героїв мультфільмів, квітів.

Наші спеціалісти роблять усе для того, щоб вам було комфортно оформити замовлення у нас. З врахуванням нашої експрес доставки, вам більше не треба перейматися тим як забрати кульки від виконавця, хто буде їх встановлювати та де їх зберігати. Ми потурбуємося про всі моменти та нюанси, які пов’язані з виготовлення, доставкою та встановленням для того, щоб ви могли лише насолоджуватися та отримувати позитивні емоції.
Особливостями таких кульок є те, що вони універсальні і завжди є на складі, не треба очікувати їх виготовлення, оформляти замовлення заздалегідь, навіть при необхідності великої кількості. Але найчастіше замовники бажають нанести на кульку інформацію, яка буде стосуватися саме їх, наприклад іменне привітання з днем народження, нанесення ініціалів при святкуванні весілля, логотипу компанії при проведенні акції чи відкритті нового філіалу. Таке замовлення оформлюється індивідуально та виконується у максимально скорочені строки, тираж може досягати кількох тисяч. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності та незалежно від кількості , індивідуальний підхід та професіоналізм наших співробітників забезпечують вам якісний друк на кульках та повну відповідність до вашого ескізу та особистих побажань. Розробити дизайн логотипу можна безпосередньо з нашим дизайнером, що дозволить здійснити нанесення логотипу на кульку за індивідуальними ескізами, які не зустрічалися раніше.

Повітряна кулька з лого

В залежності від виду латексу, який використовується для виготовлення, способу нанесення та стійкість надпису може відрізнятися, це треба враховувати при оформленні замовлення. Адже на надрук логотипу на повітряну кульку повинен бути чітким та не надто навантаженим інформацією. Проте інформативним та лаконічним. Для того, щоб значно оптимізувати процес нанесення логотипу на кульку ми використовуємо автоматичні пристрої для нанесення логотипу на кульку. Вони дозволяють значно скоротити час на нанесення малюнку та виготовити велику партію за короткий строк. Цей фактор надзвичайно важливий в тому випадку, якщо виготовлення кульок з логотипом, малюнком необхідно здійснити в скорочені строки та встигнути до проведення акції.

Після виготовлення кульок кожну з них закріплюють на спеціальній паличці, з допомогою якої можна зручно тримати та роздавати їх у великій кількості, не використовуючи стрічки, так як вони легко висковзують з руки та не рекомендуються для застосування в рекламних акціях. Спеціальне обладнання дозволяє майже повністю виключити деформування малюнку, нанесення не допускається утворення розводів та нерівномірного нанесення фарби. Всі ці фактори не тільки впливають на якість та ефективність розповсюдження таких кульок, а й на авторитет компанії, логотип якої нанесено на них.

Друк на кульках Львів

При виготовленні різноманітних кульок з малюнком для дитячих свят навпаки рекомендується використовувати спеціальні стрічки для їх закріплення, адже малечі буде дуже цікаво гратися з шариками на стрічці.

   • Фактори, які слід враховувати при визначенні розміру та виду малюнку:

   

  • тип латексу, який використовується для виготовлення;
  • кількість кольорів, які використовуються для нанесення малюнку;
  • розмір повітряної кульки з лого та розмір логотипу.

Врахування всіх характеристик та використання професійної техніки дозволяє отримати максимальний результат та виконати всі побажання замовника.

Наша робота направлена на те, щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного замовлення виконати його якісно надати послуги, які дозволять вам отримати максимум позитивних емоцій і збільшити кількість клієнтів та розповсюдити інформацію про Вашу компанію.

Додатково у нас ви можете замовити всі необхідні послуги для оформлення свята, корпоративу, рекламної акції, відкриття нового салону, святкової події. Додаткові послуги, які можна замовити в нашій студії – це шоколадні фонтани, виготовлення і організація доставки куль із сюрпризом, виготовлення різноманітних арок, гірлянд, послуга доставки важкого диму.