Планування свята – це достатньо складне та відповідальне завдання. Окрім того, що воно займає велику кількість вашого часу, воно ще й потребує креативного підходу і неабияких організаторських здібностей. Якщо ви не знаєте, як вразити найбільш вибагливих гостей, зверніться до нас.

Ми пропонуємо вам придбати кулю сюрприз, яка стане чудовою прикрасою для будь-якої святкової події. Назва атрибуту говорить сама за себе. Ваші гості отримають справжнє задоволення від несподіванки, яка на них очікуватиме.

Повітряна куля сюрприз

Куля-сюрприз розміщується під стелею у самому центрі залу. Вона знаходиться там протягом усього свята. По закінченню вечірки куля сюрприз має ефектно вибухнути яскравим феєрверком дрібних кульок або конфеті. Таким чином, під час усього святкового заходу повітряна кулька-сюрприз виступає в ролі частини загального оформлення зали, а під кінець стає справжньою родзинкою усього свята.

Основні особливості кулі сюрпризу

Як правило, даний атрибут виготовляється з латексу і має діаметр від 0,7 до 1,5 м. Велика повітряна куля наповнюється різноманітним начинням: маленькими кульками, цукерками, сердечками, конфеті, пелюстками квітів тощо.

Вибух кулі сюрприз відбувається у визначений час у кінці святкування. Начиння великої кулі розлітається на всі боки у радіусі від 3 до 5 метрів.

Використання кулі сюрпризу

Така кулька може використовуватися не тільки на дитячих святах, Днях народження, весіллях та корпоративах. Вона також чудово підходить для організації різноманітних конкурсів та розіграшів. Наприклад, у велику кулю сюрприз можна помістити маленькі кульки, до яких будуть прикріплені папірці із назвою призу, жартівливими передбаченнями або фантами. Гості будуть у захваті від пошуку цікавого призу чи заповітного передбачення у кільці. Цікаво, що така розвага однаково подобається як дітям, так і дорослим.

Якщо ваш святковий захід відбуватиметься на вулиці, то найбільш ефектно виглядатиме вибух кулі сюрпризу, наповненої кульками з гелієм. Усе це наповнення розлетиться в повітрі в різному напрямку і подарує казкові емоції оточуючим.

Де замовити кулю сюрприз?

Якщо ви хочете придбати кулю сюрприз за доступною ціною, зверніться до студії аеродизайну «Art West». Ми пропонуємо широкий вибір кольорів і врахуємо всі ваші побажання стосовно начиння кульки-сюрпризу для вашого свята.

Куля сюрприз – це прекрасний спосіб викликати масу позитивних емоцій і підняти настрій у гостей на Вашому святі, створити інтригу, за якою слідує приголомшуюча розв’язка.
Що являє собою куля сюрприз? Це велика повітряна куля діаметром до 1 м, наповнена за вашим бажанням, маленькими різнокольоровими повітряними кульками, конфеті, цукерками, фігурками – іграшками.
Кулю сюрприз можна використовувати для розіграшу, поклавши до деяких маленькі повітряні кулі записки з назвою призу, фантами або жартівливими передбаченнями. Після того, як вибух кулі стався, діти з азартом лопають маленькі повітряні кульки, в пошуках заповітних записок з призами або пророкуванням.
Куля сюрприз підвішується в центрі залу, кімнати, кафе або розміщується в елементі оформлення повітряними кульками. У певний момент кулю сюрприз підривають чимось гострим або спеціальним детонатором і його вміст розлітається в радіусі в 3-4 м, обсипаючи гостей і винуватця свята маленькими повітряними кульками і різнокольоровими конфеті.
Якщо святкування проходить на відкритому повітрі, то краще підірвати кулю, випустивши на свободу маленькі кульки, наповнені гелієм. Вони злітають вгору під захоплені вигуки гостей свята.