Кульки з гелієм – справжнє свято, яке можна подарувати кожному.
Для багатьох повітряні кульки асоціюються зі святом. Маленькі дітки завжди відносяться до кульок як до чарівного і казкового предмету. Є багато казок і мультиків, в яких герої літають на повітряних кульках. І це дійсно можна зробити в реальності. За допомогою кульок з гелієм можна підняти в повітря не тільки дитину, але і дорослого. Все залежить тільки від кількості цих казкових предметів.
У нас можна придбати різноманітні повітряні кульки. Тут є повітряні кульки, як для дорослих, так і для дітей. Також, будь-яке свято з яскравими повітряними кульками буде пишним і запам’ятається надовго. Будь-яке свято стане веселим з оформленням повітряними кульками. Всі гості свята будуть радісними як діти тільки тому, що кульки з гелієм завжди нагадують про щось прекрасне далеко з дитинства.
повітряні кульки у Львові купити
З гелієвими кульками можна добре провести час і незабутньо повеселитися дітям. Вони будуть в захваті від них. Завдяки гелію, який наповнюється в повітряні кульки можна заощадити багато особистого часу. Ви даруєте квіти на свято? Подаруйте яскравий букет з гелієвих кульок! Це буде приємна несподіванка для всіх!
Літаючі кульки – це казковий елемент оформлення весіль, дитячих свят, корпоративів та Днів народження. Завдяки гелію, яким вони наповнюються, створюється чарівний ефект легкості і невагомості декорацій. Арки та гірлянди з гелієвих кульок активно використовуються в місцях та приміщеннях, де немає можливості встановити звичайну арку та декорації.

Особливості вибору та використання кульок з гелієм

Особливих обмежень щодо встановлення в приміщенні арок чи розміщення квітів, виготовлених із кульок, немає. Однак, якщо ви плануєте влаштувати свято на відкритому повітрі, то декорації з кульок встановлювати не рекомендується. Вони підійдуть тільки для тихої, майже безвітряної погоди. Крім того, дія прямих сонячних променів також негативно впливає на повітряні кульки з гелієм.
Для використання у сонячну погоду найкраще підійдуть так звані «фольговані кульки», які мають високу стійкість до механічних ушкоджень та до дії сонячних променів. Вони можуть бути виготовлені у найрізноманітніших формах (зірка, сердечко, герої мультфільмів і т. ін.). Основною перевагою «фольгованих кульок» з гелієм є їх багаторазовість (за допомогою спеціального насоса їх можна буде надути повторно). Детальніше про цей різновид повітряних кульок читайте в іншій статті на нашому сайті.
Термін, протягом якого кулька тримається у повітрі, залежить від багатьох чинників. Наприклад, велику роль грають температура повітря, об’єм повітряної кулі та наявність додаткової обробки кульки спеціальною рідиною.

Кульки з гелієм: призначення

Повітряні кульки з гелієм використовуються для організації і оформлення різноманітних свят. За їх допомогою створюється справжня казкова атмосфера і святковий настрій як у дітей, так і в дорослих. Кульки не тільки допомагають за короткий термін організувати оформлення свята, але й виступають чудовим аксесуаром для святкових конкурсів та ігор.

Де замовити кульки з гелієм?

Студія аеродизайну «Art West» пропонує свої послуги по оформленню корпоративів, весіль, ювілеїв та інших свят за допомогою повітряних кульок. Основними перевагами роботи з нами є своєчасна доставка і висока якість товарів. Креативні дизайнери нашої компанії шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта і спільно з ним знаходять найцікавіші ідеї для оформлення.
Якщо у вас виникли питання, ви можете зв’язатися з нашими співробітниками за одним із номерів, які вказано на сайті.

Ми виготовляємо повітряні кульки будь-якої складності. На протязі декількох років ми прикрашаємо свята та використовуємо тільки високоякісні гелеві кульки (Львів та Львівська область). Помилково дехто вважає гелеві кульки є гарною прикрасою лише для дитячого свята, але на протязі своєї роботи ми не раз доводили нашим клієнтам, що вони стають незвичним доповненням до будь-якої події, незалежно від того приурочена вона до дня народження дитини чи дорослої людини, весілля, річниці, корпоративу, іншої урочистої події. Ними можна прикрасити вхід до офісу, магазину, зробити інтер’єр незабутнім, казковим, або ж просто додати до нього незвичну родзинку. Також кульки використовуються для запуску в небо в якості завершення святкування. На протязі останніх років, особливу популярність отримало використання при оформленні фотозони для фотосесії. Повітряні кульки мають досить значний термін своєї придатності, наприклад вони зберігають летючість на протязі 10 – 12 годин. Це обумовлено тим, що вони виготовлені з латексу, з використанням високоякісного матеріалу, який він пропускає повітря завдяки своїй пористій структурі, а також тим, що гелій є надлегким газом. Наші спеціалісти використовують спеціальні речовини для обробляння кульок перед заповненням гелієм, це дозволяє значно збільшити строк їх використання та забезпечити тривале використання прикраси з кульок такого типу. При замовленні слід обов’язково попередити спеціаліста де саме вони будуть розташовуватися гелеві шаріки чи конструкції з них, адже для прикрашання фасаду будинку, входу в офіс використовуються спеціальні кульки Львів з надміцного матеріалу, бо він не чутливий до прямих сонячних променів. Дуже цікавий ефект викликає зміна температури. Реакція гелію на зміну температурного режиму дуже часто використовуються під час залучення шариків до дитячих вистав – після того як ви занесете шарик в прохолодне місце, чи понизите температуру в кімнаті, вони стануть меншими, а після підвищення температури, кульки знов повернуться до своєї форми. Не рекомендується прикрашати кульками приміщення де вони будуть розташовані неподалік від кондиціонерів та обігрівачів, це значно зменшить тривалість їх використання, адже через перепади температур кульки можуть здутися раніше.

Гелеві кульки Львів

повітряні кульки ЛьвівПри їх використанні необхідно дотримуватися правил особистої безпеки. Хоча багато хто вважає гелій для кульок безпечним для дітей та дорослих, таке ствердження є вірним лише у тому випадку, коли використовується спеціальна безпечна суміш для обробки кульки, гелій використовується найвищої якості, а всередину не поміщаються серпантин, інші розсипні матеріали. Багато хто любить розважатися, вдихаючи гелій, тим самим змінюючи тембр голосу, але у випадку якщо всередині буде знаходитися речовина для зміцнення латексу, спеціальний наповнювач, після їх вдихання може виникнути загроза для здоров’я.

  • Існує декілька секретів, якими користуються професіонали для того щоб забезпечити більшу летючість та продовжити строк її використання:

 

 • додати всередину спеціальні речовини, які заповнюють пори латексу, не дозволяють гелію швидко виходити;
 • після того як кульки обробили спеціальною речовиною гелій не зможе з неї виходити надто швидко;
 • не дозволяти знаходитися під прямим сонячним промінням. За виключенням, випадків встановлення на фасаді – вони виготовляються із спеціального виду латексу;
 • не залишати кульки на протязі, на сильному вітрі, це може не тільки зруйнувати конструкцію, а й сприятиме вивільненню гелію швидше;
 • для того, щоб конструкція зберігала свій зовнішній вигляд довше, слід використовувати кульки більшого діаметру, вони зберігають летючість, зовнішній вигляд довше;
 • ще один секрет для довгострокового використання – застосування спеціального фольгованого матеріалу. Він має максимальний строк, на протязі якого зберігає привабливий зовнішній вигляд розмір, форму.

Повітряні кульки Львів

кульки з гелієм Львів
Якщо Ви не впевнені, який колір замовити та чи підійде колір до загальної стилістики вашої події, наші спеціалісти допоможуть вам підібрати кольори, які найбільш гармонійно поєднуються між собою. А у випадку якщо ваше свято вже оформлене в певній кольоровій гамі, то при виготовленні прикрас, ми обов’язково врахуємо це та запропонуємо вам доповнити основні кольори декількома додатковими для того, щоб зробити конструкцію чи інтер’єр більш ефектним. Під час підготовки до встановлення конструкції з кульок, виготовлення арки, також слід враховувати їх форму та розмір, тому що для конструкції великих розмірів, як правило, обирають шаріки Львів найбільшого діаметру, маленькі та нестандартні за формою використовуються для доповнення конструкції, створення невеликих аплікацій, створення особливої атмосфери, у тому разі, якщо кульки використовуються для фотосесії.
Під час фотосесії, останнім часом, використовуються кульки з гелієм Львів різних розмірів та конфігурації. Їх популярність обумовлена тим, що вони значно легше повітря, якщо закріпити такі кульки на лісці, то буде здаватися ніби вони вільно пливуть у повітрі. Такий ефект утворює ауру загадковості та навіть містичності. При використанні шариків на свіжому повітрі слід пам’ятати про температурний режим та заздалегідь попередити нашого спеціаліста про місце встановлення та використання. Таким чином, ви надасте йому можливість підібрати повітряні кульки Львів з більш міцного латексу це забезпечить тривалу летючість та строк придатності для них.

Гелеві кульки

кульки Львів

  • Гелеві кульки можуть виконувати одразу декілька функцій:

 

 • використовуватися в якості яскравого, незвичного подарунка;
 • прикрашати приміщення та вхід до нього при проведенні святкувань;
 • стати заключним етапом святкування та успішно замінити феєрверк чи запуск стандартних китайських ліхтариків;
 • створити незабутню атмосферу на будь-якій урочистій події;
 • стати аксесуаром при проведенні незвичної фотосесії.
Кульки з гелієм Львів

надувні кульки у Львові
Вибрати надувні кульки у Львові, купити необхідну їх кількість ви можете звернувшись до нашого магазину. Наші спеціалісти забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта та перед тим як оформити замовлення обов’язково уточнюють всі деталі.

  • Особлива увага при замовленні приділяється:

 

 • стилістиці та причині святкування;
 • умовам використання та місцю розміщення;
 • побажанням клієнта щодо додаткових спецефектів, наприклад, використання діодів, серпантину, нанесенню написів, логотипів;
 • час доби, в якій вони будуть використовуватися, адже при запуску кульок в вечірній час рекомендується використовувати моделі, що мерехтять;
 • у випадку, якщо шаріки з гелієм Львів використовуються для оформлення дитячого свята, будуть додатково запропоновані великі фольговані кульки купити в якості подарунка та виготовлення шариків у формі цифр.

Наші співробітники зроблять все для того, щоб Ви мали можливість купити кульки у Львові найвищої якості.
Слід відмітити, що арка з кульок привертає додаткову увагу до місця святкування, а останнім часом стає незамінним атрибутом відкриття нових магазинів та офісів, основною її метою є збільшення кількості відвідувачів.

Надувні кульки у Львові

Наші спеціалісти роблять усе для того, щоб вам було зручно купити шаріки у Львові. З врахуванням нашої експрес доставки, вам більше не треба перейматися тим як забрати кульки від виконавця, хто буде їх встановлювати та де їх зберігати. Ми потурбуємося про всі моменти та нюанси, які пов’язані з виготовлення, доставкою та встановленням для того, щоб ви могли лише насолоджуватися та отримувати позитивні емоції.

Якщо ви приймаєте рішення виходячи з розміру свого бюджету, то повітряні кульки, ціна підбираються індивідуально в залежності від можливостей кожного клієнта та може залежати від багатьох факторів.

Ціна гелевих кульок залежить від:

 • матеріалу з якого вона виготовлена;
 • додаткових функцій, якими може бути наділена, наприклад встановлення діодів, укріплення за допомогою спеціальної речовини;
 • форми та діаметру кульки;
 • величини конструкції та кількості необхідних кульок.

Для того, щоб зберегти бюджет ми використовуємо різноманітні за ціновою політикою повітряні кульки, щоб дозволити замовити кульки у Львові на будь-який бюджет. Наші шаріки гелеві у Львові користуються також особливою популярністю через те, що наші спеціалісти підходять до оформлення кожного свята з особливою відповідальністю, усвідомлюючи що від його якості та вигляду свято може стати як неповторним, так, повністю зіпсуватись.

Шаріки Львів

надувні кульки з гелієм у ЛьвовіЗ метою забезпечення кращої летючості, збереження первинної форми, ми намагаємося купити гелій для кульок Львів найвищої якості. При необхідності, виготовити кульки можна прямо на місці святкування та одразу ж передати для запуску чи для прикрашення свята. При виготовленні різноманітних арок та конструкцій можуть використовуватися живі та штучні квіти, різноманітні аксесуари, стрічки та інші допоміжні матеріали, які дозволяють зробити конструкцію неповторною.
Ми не встановлюємо мінімальну вартість, на яку можна замовити кульки у нас, ви можете купити навіть декілька шариків для фотосесії. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення та робимо все для того, щоб замовити кульки у Львові можна було найвищої якості.

В нашій студії працюють професійні дизайнери та стилісти, які можуть не тільки прикрасити ваше свято, але й надати рекомендації щодо кольорової гами, як буде краще виглядати арка з кульок, прикрас для стін та стелі. Дуже часто ми виконуємо замовлення з встановлення каркасних конструкцій, які користуються найбільшою популярністю під час виїзних весільних церемоній та організації великих фотосесій у студіях чи на свіжому повітрі. У такому випадку замовники, як правило, починають шукати гелієві шарики у Львові в останній момент, а ми завжди можемо виконати замовлення будь-якої складності у найкоротші строки. Можна також замовити друк на кульках.

Кульки Львів

Ми підкажемо які саме обрати повітряні кульки у Львові, купити, ціна яких буде оптимально підходити до ваших запланованих витрат, якість, зовнішній вигляд максимально співпадати з вашими бажаннями. У випадку, якщо клієнт бажає прийняти безпосередню участь у виготовленні подарунку з кульок, конструкції з шариками, ми вважаємо за необхідне залучити такого замовника до виконання його замовлення, таким чином подарунок виходить більш теплим, та повністю співпадає з очікуваннями та побажаннями.

  • При встановленні конструкцій на дитячому святі рекомендується забезпечити мінімальні умови безпеки для дітей. Основними з них є:

 

 • заборонити вдихати гелій;
 • постійно тримати дітей у полі зору;
 • не допускати, щоб діти тримали кульки безпосередньо перед обличчям, тому що у випадку раптового вибуху гелій може травмувати очі.
Шаріки з гелієм Львів

Якщо дорослі будуть забезпечувати виконання цих мінімальних правил безпеки, кульки на дитячому святі викличуть у дітей лише позитивні емоції, посмішки та радість. Дорослим, для яких наповнювач є повністю безпечним, використання елементарних правил безпеки дозволить зробити свято незабутнім та уникнути неприємних наслідків в результаті контакту з гелієм та спеціальною речовиною, якою обробляються латекс для забезпечення більшої міцності.
З нашою ціновою політикою, асортиментом послуг можна ознайомитися на сайті. На ньому знаходиться багато фото робіт наших майстрів, кольорових рішень, незвичних варіантів, індивідуальних замовлень. При консультації з менеджером можна уточнити всі деталі, отримати відповіді на запитання, обговорити кошторис та строки виконання замовлення. Ми зробимо все для того, щоб втілити найцікавіші мрії в життя, максимально чітко перенести їх на ескіз, а потім створити з високоякісних матеріалів. Матеріали найвищої якості, професіональні майстри гарантують високий рівень сервісного обслуговування гелеві кульки Львів, ціна яких є оптимальною.

Звертайтеся до нас, ми допоможемо зробити Ваше свято яскравим та незабутнім.