Популярністю користуються кульки зі світодіодами, які запускають під час завершення святкувань. Вони створюють особливу казкову атмосферу та здатні подарувати святковий настрій дітям і дорослим. Такі кульки- світлячки викликають захват у будь-кого, незалежно дитина то чи дорослий. Особливістю є те, що вони здатні світитися майже 10 год. після виготовлення. Таким чином запускаючи ліхтарики можна довгий час милуватися яскравими вогнями в небі.

Порівняно з звичайними китайськими ліхтариками кульки, що блимають, мають свої особливості та переваги:

 • світяться однаково яскраво незалежно від висоти, на яку підіймаються, та на протязі довгого часу не гаснуть;
 • запускати набагато легше порівняно з китайськими ліхтариками, так як мають елемент живлення, який працює на системі портативного управління;
 • кожен ліхтарик обладнаний світлодіодом, він може бути виконаний в різноманітній кольоровій гамі та відповідати загальній стилістиці свята;
 • підходять такі ліхтарики для завершення будь-якого свята, чи то офіційна подія, чи то дитяче день народження.

Ще одна особливість таких світлячків – замовити можна безпосередньо перед датою святкової події. Повітряні кульки LED не потребують спеціальної підготовки та можуть бути доставлені у будь-який куточок міста. Також їх можна використовувати в будь-яку пору року, так як вони не реагують на низькі температури, вологу погоду чи спеку. Такі гелеві кульки швидше ніж звичайні випускають наповнювач, тому готувати необхідно безпосередньо перед запуском.

Кульки зі світодіодами

кульки що світяться Львів
Наші спеціалісти забезпечать необхідну кількість ліхтариків та стилістику відповідно до вашого заходу та кошторис, на який ви розраховуєте. Але слід зазначити, вартість таких кульок буде трохи більша, ніж звичайних китайських ліхтариків, але зовнішній вигляд і загальне враження, які вони призводять до оточуючих, просто вражає.

  Наші стилісти при оформленні замовлення допоможуть вам:

 • підібрати необхідну кількість ліхтариків;
 • визначитися з кольором та формою;
 • доставлять світлячки прямо на подію перед самим запуском;
 • допоможуть створити незабутню атмосферу свята.

Повітряні кульки LED є універсальними та підходять для завершення святкування дня народження незалежно від віку іменинника, замінять стандартний феєрверк на весіллі, ювілеї, іменинах чи святкуванні корпоративу.

Кульки світлячки

кульки зі світодіодамиМи зробимо все для того, щоб завершення свята, за допомогою запуску ліхтариків, стало однією з родзинок святкування та збереглося в пам’яті надовго.
Ми виготовляємо кульки що блимають, у день свята, світяться на протязі 10 год. після заповнення, а для створення сферичного шоу за допомогою таких кульок їх необхідно використовувати як найшвидше після включення діодів.
Стандартні феєрверки вже не викликають такого захвату, а запуск китайських ліхтариків не завжди є вдалим і може зіпсувати вечір. Кульки зі світодіодами – це найкращий вибір на сьогодні, так як він поєднує в собі новітні технології та ефектне завершення святкування.
У нас ви можете замовити кульки світлячки різноманітної форми та кольору, гелеві кульки що блимають, які дозволять не просто запустити, а й створити неповторну композицію за допомогою світлових ефектів.


Працюють такі ліхтарики за допомогою спеціального елементу живлення, який має портативний вмонтований механізм. Мерехтіння і постійне світло забезпечує спеціальний світлодіод, він може бути різноманітного кольору та рівня світіння. Запуску батарейки, яка живить світлодіод дозволяє забезпечити до 10 год. безперервної роботи. Ми виготовляємо повітряні кульки LED, які забезпечують постійне світіння, миготять у встановленому режимі.

Кульки що блимають

кульки світлячки
Для феєричного завершення свята використовують починаючи з сотні до трьохсот кульок, які створюють ефект, що перевершує навіть запуск великого феєрверку чи піротехнічне шоу.
Традиція запускати ліхтарики виникла у стародавньому Китаї та символізувала звернення з особливим бажанням або прагненням. На сьогодні ця традиція трансформувалася в дуже гарний захід, який стає неповторним завершенням вечора, події та предмету святкування. Якщо порівнювати звичайні китайські ліхтарики та кульки зі світлодіодами, то слід зазначити, мають декілька особливостей, які вигідно відрізняють їх від китайських ліхтариків та звичайних кульок. Перш за все слід наголосити – такі не погаснуть, завжди запускаються феєрично не залежно від погодних умов. Дуже часто під час запуску китайських ліхтариків виникає така проблема – не злітають чи займаються, це може зіпсувати все завершення свята та настрій тим, хто запускає. Адже запуск ліхтариків має символізувати легкість, надавати радість та надію. Кульки, що світяться мають особливу конструкцію, можна запускати у будь-яку пору року, спеціалісти привозять вже готові вироби, які не потрібно самостійно запалювати. Таким чином, ви гарантовано отримаєте феєричне завершення вечору, яке буде символізувати ваші мрії.

Кульки світлячки не тільки можуть прикрасити будь-яке свято, але роблять його ідеальним, так як не залишаться непоміченими у будь-якому разі. Навіть у тому випадку, якщо такий ліхтарик застряг на дереві, він створить незабутню казкову атмосферу, адже яскравий діод прикрасить дерево та буде продовжувати світитися до того часу поки не закінчиться заряд батареї. Запускати та використовувати досить легко, не забруднюють одяг, не потребують спеціальної підготовки перед запуском, не гаснуть на протязі довгого часу, ними можна милуватися поки зовсім не пропадуть з поля зору. Це ще одна особливість порівняно з феєрверком, який запускається на протязі декількох хвилин.
Враховуючи велику кількість кольорів та можливість виготовлення ліхтариків, що мерехтять, будь-якої форми та кольорової гами, ми зможемо прикрасити ваше свято відповідно до його стилістики. Дуже незвично виглядають білі ліхтарики, після запуску яких ще довго створюється ефект невагомої хмаринки.

Кульки що світяться

кульки що блимають
Для того, щоб виготовити кульки що світяться належної якості, необхідно знати не тільки технологію виготовлення, але й підійти до цього питання з усією відповідальністю та професіоналізмом. Наші спеціалісти зможуть забезпечити виготовлення кульок у необхідній кількості та забезпечать найкращу якість, такі не погаснуть, створять святковий настрій та дозволять відтворити саме той ефект, який відповідає бажанню замовника. Спеціальні діоди дозволяють встановити один із трьох режимів мерехтіння, таким чином кульки можуть мерехтіти відповідно до обраного режиму, створювати хаотичне мерехтіння, яке особливо ефектно виглядає при утворенні райдужної хмаринки. З нашими цінами, асортиментом послуг можна ознайомитися на сайті. На ньому знаходиться багато фото наших робіт, кольорових рішень, незвичних варіантів, індивідуальних замовлень. При консультації з менеджером можна уточнити всі деталі, отримати відповіді на запитання, обговорити суму та строки замовлення. Ми зробимо все для того, щоб втілити найцікавіші мрії в життя, максимально чітко перенести їх на ескіз. Матеріали найвищої якості, професіонали гарантують високий рівень сервісного обслуговування за оптимальними цінами.

Особливі тонкощі має і технологія виготовлення. Перш за все у кульку встановлюється спеціальний діодний ліхтарик, на якому заздалегідь визначається режим мерехтіння, для його ввімкнення закріплюється спеціальна стрічка, після висмикування її майстром, ліхтарик починає горіти. Кулька, наповнена гелієм стає летючою, але ліхтарик закріплюється на верхній частині, від чого він може перевертатися. Таким чином вузлик, через який ліхтарик заповнювали піднімається догори. Для того, щоб цього не сталося, після заповнення ліхтарика гелієм спеціалісти прив’язують його до спеціальної стрічки. Ліхтарики зі світлодіодами використовуються у кількості не менше десяти, підтримують один одного і забезпечують необхідну форму для всієї конструкції. Час, на протязі якого ліхтарики знаходяться в повітрі, напряму залежить від їх діаметру. Наприклад найменший ліхтарик має діаметр 9 дюймів та знаходиться у повітрі на протязі приблизно 2 год., світлодіод, який в ньому встановлений, буде працювати не менше ніж 10 год. Ліхтарики діаметром 12 дюймів можуть знаходитися у повітрі до чотирьох годин, а 14 дюймів – до 6 год. відповідно. Слід зазначити, якщо ви використовуєте чи замовляєте вироби, які мають фольговану основу, то ви можете розраховувати на більш тривале знаходження у повітрі. Це обумовлено тим, що матеріал, з якого виготовлено ліхтарик, має пористу структуру через яку гелій виходить значно повільніше.

Повітряні кульки LED

кульки що світяться
Для того, щоб збільшити тривалість польоту такого ліхтарика можуть використовуватися спеціальні суміші речовини, які наносять на внутрішню сторону кульки. Висихаючи, вони розподіляється по стінках рівномірно, створюють герметичну плівку, яка попереджує вихід гелію та значно збільшує летючість навіть у тому випадку, якщо всередину не поміщений світловий діод. Але при використанні такої суміші важливо знати: діод дуже чутливий до будь-яких речовин, у випадку коли суміші нанесено забагато і вона не висохне повністю, може зіпсуватися діод, що значно зменшиться тривалість його мерехтіння. Ще однією особливістю є те, що використання будь яких речовин для обробки робить кульку дещо важчою, відповідно гелію для того, щоб кулька піднялася високо в небо, необхідно трохи більше.

  Існує декілька основних вимог для використання будь-яких речовин:

 • не можна використовувати більше ніж 0,5-0,8 кубічних сантиметрів будь-якої рідини для одного шарику;
 • речовини слід наносити на бокову поверхню і ні в якому разі не видавлювати її просто в кульку;
 • через декілька хвилин речовина рівномірно розподілиться і слід зачекати доки вона повністю висохне, це дозволить запобігти додатковому обтяженню;
 • після використання спеціальних речовин кульки світлячки можуть використовуватися у два рази довше. Наприклад, стандартна кулька діаметром 12- 14 дюймів буде знаходитися у повітрі від двох до чотирьох діб, навіть після того, як діод погасне.

Кульки зі світодіодами у Львові

повітряні кульки LED
Слід зазначити, що кульки що світятьсямають невелику вартість, це дозволяє замовити велику кількість, яка створить ефект зоряного неба. Можна обрати, за бажанням замовника, всі кульки як одного кольору, так всіх кольорів веселки. Універсальність та незвичність виділяє цей вид кульок серед інших та робить одним із лідерів по кількості замовлень на різні види святкування. Такі вироби мають свої недоліки та переваги. Серед недоліків, як ми уже зазначали, є регламентована кількість годин, на протязі яких кульки світяться, а також те, що вони дуже рідко використовуються для прикрашення залу чи приміщення. Але якщо оцінювати ефективність та ефект, який призводять на гостей в якості заключної частини святкування, порівняти можна лише з ефектним феєрверком. Та порівняно навіть з ним наші кульки мають такі переваги, як безпечність, безшумність, тривалий час мерехтіння. Їх можуть запускати усі гості одночасно, а за вибухами феєрверка тільки спостерігають, не приймаючи безпосередньої участі. Кульки з діодами є універсальними та підходять для будь-якого свята. Також, при поєднанні, може бути навіть створена арка з кульок. Ліхтарики можна підібрати відповідно до стилістики будь-якої події, будь-якої кольорової гами та у будь-якій кількості. Замовлені Вами кульки майже не матимуть аналогів. Наші спеціалісти виготовляють їх відповідно до всіх Ваших вимог, з дотриманням всіх технологічних процесів, а також доставляють на свято безпосередньо перед запуском.

Кульки світлячки у Львові

Замовляючи конструкції у вигляді серця, ініціалів, цифр, ви зможете підкреслити стилістику події: весілля, день народження, ювілей, корпоративне святкування, офіційний захід. Запуск таких ліхтариків зробить завершення святкування незабутнім та феєричним, створить казкову атмосферу, в ньому зможуть прийняти участь усі запрошені.