Однією з найбільш важливих деталей кожного свята є вдалі декорації, що допомагають створити в присутніх веселий настрій. За допомогою декорацій навіть найбільш похмуру атмосферу можна перетворити на справжню казку. Говорячи про спецефекти, у більшості людей одразу виникають асоціації із ефектами голлівудських фільмів. Звичайно, що далеко не кожен зможе дозволити собі влаштувати свято із використанням усіх можливий сучасних технологій.

Просте і доступне вирішення цієї проблеми вам пропонує студія аеродизайну «Art West». У нас ви знайдете широкий асортимент різноманітних декорацій, що виконуються із використанням повітряних кульок. У цій статті піде мова про таке казкове явище для святкових заходів, як кулькоспад.

Скидання повітряних кульок

Ви хочете креативно підійти до організації Дня народження, ювілею, весілля чи корпоративу та створити таку атмосферу, яка запам’ятається всім присутнім надовго?  Тоді кулькоспад стане чудовим вибором для завершення будь-якої вечірки. За його допомогою ви зможете створити незабутню кульмінацію, яку гості будуть згадувати разом з вами протягом тривалого часу.

На рекламних заходах, презентаціях та виставках кулькоспад може привернути увагу потенційних покупців. Для цього буде достатньо скинути на присутніх дрібні кульки із логотипом або назвою вашої компанії. Такий оригінальний рекламний хід гарантовано запам’ятається кожному.

Як влаштувати кулькоспад?

Кульки під час святкування розташовуються в сітках, які підвішуються під самою стелею. У визначений час ці сітки відкриваються і на голови присутніх скидаються численні різнокольорові повітряні кульки, створюючи яскравий ефект, який не залишить байдужими як дорослих, так і дітей.

Легкий різнобарвний поток невагомих кульок накриє хвилею позитиву навіть найбільш вибагливих гостей вашого свята. Кулькоспад може створювати два ефекти: якщо кульки наповнюються гелієм, то під час відкриття сітки вони летять вгору, а якщо вони наповнені звичайним повітрям – тоді кульки просто розсипаються на голови гостей. Обидва варіанти кулькоспадів стануть захопливим видовищем на вашому святі.

Замовлення кулькоспаду для свята

Створити незабутнє святкування важливої події вам допоможе студія аеродизайну «Art West». Зверніться до нас за телефоном, вказаним на сайті, та отримайте допомогу в оформленні свята від наших дизайнерів. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та оригінальні ідеї декорування.

Кулькоспад – це щаслива мить побувати під хвилею повітряних кульок, тому що коли на тебе одночасно падають від 500 до 1000 кульок – емоції неперевершені ! Кулькоспад є незамінним спец ефектом на концертах та фестивалях.