Для зміцнення командного духу та збереження дружньої атмосфери в колективі сучасні успішні компанії все частіше починають влаштовувати корпоративи. Ні для кого не секрет, що запозичення цього західного досвіду стало хорошим вирішенням багатьох проблем, що виникали у великих та малих колективах. Як же бути, якщо план заходу повністю узгоджено, однак проблема оформлення приміщення залишилася невирішеною?

Оформлення корпоративів за допомогою повітряних кульок

Одним із найважливіших критеріїв успішного проведення свята є якість його оформлення. По-перше, всі декорації мають бути виконані у стриманому стилі, створювати затишну атмосферу, але не привертати зайвої уваги. По-друге, елементів декору не має бути надто багато, оскільки в такому випадку вони лише заважатимуть святкуванню.

Повітряні кульки завжди вважалися актуальнім елементом оформлення свята завдяки своїй різноманітності та невисокій ціні. Ви можете прикрасити залу для корпоративну однотонними або різнокольоровими кульками, арками або квітами з повітряних кульок. Також існує можливість замовити кульки з логотипом та назвою компанії.

Якщо ви вирішили найняти ведучого на корпоратив, то повітряні кульки можуть знадобитися у якості аксесуарів для жартівливих конкурсів та ігор між співробітниками. Звертаємо вашу увагу, що фотографії на фоні прикрас із кольорових кульок мають значно яскравіший і ефектніший вигляд. Відтак, ви з колегами зможете ще довго згадувати приємні емоції та враження, які подарував вам спільний корпоратив.

Повітряні кульки з гелієм

Як правило, повітряна куля, наповнена гелієм, може протриматись у повітрі близько 10 годин. Однак сучасні технології дозволяють значно покращити їхню якість. Такі повітряні кулі нададуть урочистості будь-якому корпоративному заходу і створять святкову атмосферу як у звичайному офісному приміщенні, так і в вишуканому ресторані. Форму кульок та кольорову гаму ви можете обрати самостійно або проконсультуватися в наших дизайнерів.

Замовлення повітряних кульок для корпоративну

У пошуках компанії для оформлення приміщення більшість клієнтів врешті відмовляється від допомоги декораторів, оскільки вони вимагають занадто високу платню за свою роботу і продукцію. Ми врахували цей недолік і створили широкий асортимент повітряних кульок, серед якого кожен клієнт зможе обрати для себе вигідну цінову пропозицію.

Студія Аеродизайну “Art West” надає послуги по оформленні повітряними кульками корпоративних заходів. Оформлення корпоративних свят повітряними кульками – прекрасне рішення для створення святкової атмосфери.
Корпоративні свята і заходи, як правило, присвячені професійним успіхам та досягненням фірми, чудовий привід для співробітників фірми краще пізнати один одного в неформальній атмосфері.
Наші спеціалісти розроблять оригінальне оформлення повітряними кульками Вашого корпоративного свята. Унікальні композиції з повітряних кульок, з урахуванням тематики та загального стилю корпоративного заходу, створять стильну атмосферу Вашого свята.
Оформлення корпоративного заходу може бути виконано з використанням повітряних кульок в корпоративних кольорах, з використанням атрибутики фірми – це підтримає корпоративний дух і традиції. Повітряні кульки допомагають створити атмосферу довіри і взаєморозуміння всередині компанії.
Центром святкового оформлення корпоративного свята є логотип компанії. Наші фахівці створять логотип Вашої компанії з повітряних кульок.
На оформлення   корпоративних свят ми пропонуємо повітряні кульки з логотипом компанії. Використання корпоративних кольорів в елементах оформлення підкреслить тематичну спрямованість Вашого свята.