Гелієві повітряні кулі на день народження

Студія аеродизайну Art West пропонує зробити близькій людині або дитині розкішний подарунок, піднісши повітряні кулі з гелієм на день народження! Цілий розсип в кімнаті або під стелею в святковому залі – що може бути приємнішим! Найсуворіший офіс перетвориться в атмосферу радості і веселощів, якщо біля входу співробітників зустрічатиме букет куль, що знаменує день народження шефа або ювілейну дату для цілої компанії.

День народження – свято повітряних куль

  • Не потрібно бути чарівником, щоб доставити безліч радості малюкові і його гучним непосидючим гостям. Просто замовте у великій кількості різнокольорові повітряні кулі на день народження дитині! Серед них обов’язково повинні бути блискучі цифри, повідомляють вік іменинника, зірки, сердечка, а також у величезній різноманітності недорогі кулі на день народження, з якими дітлахи зможуть вдосталь пограти.
  • Великий букет порадує дитину і підлітка. Розсип куль зі стрічками під стелею стане романтичним подарунком для дівчини і відмінною прикрасою для ювілею.
  • Кулі цифри на день народження компанії в оточенні гірлянд в корпоративних кольорах створять командний настрій і почуття єднання у всіх співробітників. Навіть найсерйозніший ювіляр буде радий побачити знаменну дату у вигляді красивих цифр в оточенні інших куль – зірочок, сердечок, простих яскравих кульок, яеыеі колишуться райдужною хмарою.

Якщо має бути свято, а ви не хочете сильно мудрувати над прикрасами залу, то прекрасний вихід – прикрасити кульками день народження. Нехай літають під стелею або розсиплються на підлозі – атмосфера відразу стане святковою.

Кулі для іменинника

Хочете зробити імениннику сюрприз? Піднесіть йому багато повітряних кульок, написавши на кожному побажання. Можна вкласти записки з побажанням всередину кожної кулі перш, ніж їх надути. Тоді, навіть якщо кулька лопне, чи не буде приводу для смутку, адже в руках виявиться записка з добрими словами від близьких людей. Кульки можна використовувати для проведення конкурсів та рухливих ігор. Це відмінний бюджетний варіант, який забезпечить не тільки прикрасу інтер’єру, але і масу позитиву!

У нас можна з доставкою

Ті, хто хоч раз дарував кульки, знає, що привезти велику кількість кульок до дверей іменинника самому непросто, особливо якщо немає особистого транспорту. У нас можна замовити кулі на день народження з доставкою. Обговоріть кількість і час, ми доставимо їх за вказаною адресою і передамо вам, щоб сюрприз неодмінно вдався. Ви витратите менше зусиль, а ефект буде просто бомба! Головне, щоб іменинник ні про що не здогадувався, а ми збережемо ваш святковий задум в найсуворішому секреті! Вам не потрібно хвилюватися, просто приїжджайте в обумовлене місце, а наш кур’єр приїде до вас і передасть повітряний подарунок. Це буде неймовірно успішна місія по привітанню з днем народження, іменинник зрадіє наче дитина! Плануйте ваші дні народження з a-w.com.ua, ми з радістю допоможемо в здійсненні найграндіозніших повітряних планів!