Додати оригінальності до оформлення святкової зали чи  певної території допоможуть фігури з повітряних кульок. Для виготовленням побідних атрибутів використовуються кульки різноманітного кольору і розміру. Великі кулькові фігури виготовляються з використанням міцного, але легкого каркаса.

Фігури з повітряних куль

Форма повітряної кулі буде залежати від тематики святкового заходу. Складні фігури з кульок вимагають великої майстерності і коштують дорожче за прості кулькові атрибути. З упевненістю можна сказати, що нема нічого неможливого у створенні фігурок із куль. Подібний елемент декору може включати у себе як декілька десятків, так і декілька сотень або тисяч повітряних кульок.

Святкові фігури із повітряних кульок

Для весіль дуже часто замовляють фігури у вигляді молодят або сердечок. Для Днів народження та ювілеїв більше підходять фігури у формі літер, чисел, мультиплікаційних героїв та ін. Дітям особливо подобаються фігури у вигляді тваринок, квітів та клоунів.

Одним із найпоширеніших напрямків декорування є декорування із кульок-ковбасок. З даного типу повітряних куль навіть дитина з часом може навчитись робити цікаві прості фігурки. Окрім функції декоративного оформлення, фігура з кульок може стати чудовим та оригінальним подарунком не тільки на дитяче свято, але й для коханої дівчини.

Фігури з куль у рекламній сфері

Якщо ви хочете зробити нестандартну рекламу свого бренду чи продукту, то фігури з кульок на вашій виставці або в магазині добре запам’ятаються кожному клієнтові. Наголошуємо на тому, що термін служби таких фігур є досить тривалим. Повітряні кульки залишаються надутими протягом місяця, а то і довше.

Які кульки підходять для виготовлення фігур?

Дизайнери для моделювання фігур переважно використовують латексні кулі різноманітного кольору, розмірів та форми. Кульки можуть наповнюватися повітрям або гелієм. Це залежить від типу кріплення, способу установки та форми кульок і всієї фігури в цілому.

Під час виготовлення об’ємних фігур великої складності використовується легкий металевий каркас. У деяких випадках для підвищення стійкості конструкції може застосовуватися важкий каркас. Подібний спосіб встановлення фігур із кульок дозволяє створювати складні форми заввишки кілька метрів.

Замовлення фігур з повітряних кульок

Студія аеродизайну «Art West» займається виготовленням, продажем і поставкою фігур із повітряних кульок. Наші дизайнери здатні знайти індивідуальне рішення для кожного замовника. За додатковими відомостями звертайтесь до нас за телефоном, вказаним на сайті.

Студія Аеродизайну “Art West” створює величезну різноманітність фігур з повітряних кульок залежно від тематики свята.  Наша компанія готова показати, що оформлення повітряними кульками може бути дуже різноманітним, якщо в нього включити яскраві фігури і фігурки з повітряних кульок!
Фігури з повітряних кульок, є додатковими елементами оформлення повітряними кульками вашого свята. Під час святкування дитячого дня народження фігурки з повітряних кульок використовуються щоб розвеселити  гостей, на конкурсах і вікторинах. Фігурки з повітряних кульок – це оригінальний подарунок на будь-яку святкову подію. Повітряні кульки приносять радість на свято, залишають яскраві, радісні враження. Оригінальний подарунок – фігурка з повітряних кульок викличе захоплення і радість у дітей і добру посмішку в дорослих.