Якщо ви хочете влаштувати свято, яке запам’ятається вам і вашим гостям надовго та подарує безліч приємних вражень, зверніться до спеціалістів з оформлення святкових приміщень. Створити урочисту атмосферу та веселий настрій із самого дитинства нам допомагали саме повітряні кульки.

Арка із повітряних кульок

як зробити арку з повітряних кульок
Арки представляють собою ряд прив’язаних на ліску кульок з гелієм. Це виглядає як ланцюжок, виготовлений із кульок, наповнених гелієм. Завдяки тому що гелієві кульки дуже легкі, за їх допомогою арка вигинається дугою. Арки з повітряних кульок є одним з найбільш цікавих елементів оформлення, який дозволяє сформувати простір потрібним чином. При цьому вони не займають багато місця і являють собою найцікавіший елемент повітряного декору.
Найбільш виразний вигляд має арка, що складається з двох або більше елементів оформлення, розташованих один над одним. Дизайнери здатні зробити із арок справжній креативний шедевр. Наприклад, із двох схрещених арок можна зробити оригінальний купол, а галереї із арок на сходах просто зачаровують. Кульки в арках стикаються, але не витісняють одна одної.

Гірлянди з повітряних кульок

Гірлянда – це елемент, що утворюється зі зв’язаних кульок, що нанизані на струну. Вона є однією з найбільш поширених фігур аеродизайну. Гірлянди із кульок мають досить об’ємну форму і часто використовуються для оформлення великих сцен, приміщень та фасадів будівель.
Гірлянда може формуватися із кульок, наповнених гелієм. Гелієва гірлянда кріпиться кінцями до підлоги і вигинається у формі дуги, що являє собою по-справжньому захоплююче видовище. Що стосується зовнішнього вигляду даної композиції, то найчастіше вона виготовляється у вигляді спіралі. Тим не менше, також існують варіанти, коли чергуються кольори сусідніх ланок та інші комбінації.
Розташування повітряних кульок в гірлянді може бути найрізноманітнішим. В залежності від кольору кульок, на гірлянді вимальовуються певні орнаменти.

Замовити арку або гірлянду з повітряних кульок

Якщо ви шукаєте вигідні пропозиції з оформлення дитячого свята, корпоративу, ювілею, Дня народження чи іншої урочистої події, то студія аеродизайну «Art West» готова надати вам свої послуги за помірною ціною. Ми допоможемо яскраво та урочисто оформити вашу святкову подію. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном, вказанім на сайті.
Арка та Гірлянда з повітряних кульок прикрасить відкриття, день народження, весілля, дитяче свято або будь-яку урочисту подію. Гірлянда з кульок буде чудовим та неповторним оформленням як фасаду будівлі так і внутрішнього інтер’єру. Розташування кульок в гірлянді може бути різним, залежно від кольору та розміру кульок гірлянда набуває різноманітних форм та візерунків.

Арка з кульок

арка з кульок
Арка з кульок виготовляється різноманітних кольорів, в залежності від побажань замовника, та можуть поєднувати в собі до семи кольорів. Дуже незвично така арка з повітряних кульок виглядає в поєднанні з конструкціями кульок, які розташовані під стелею та поєднуються з люстрами та іншими освітлювальними приладами. Наші спеціалісти можуть створити не лише класичну арку, гірлянду, вони спеціалізуються на виготовленні цілих витворів мистецтва, які можуть включати в себе квіти, бути виготовлені у формі прапора, мозаїки, яка розташована під самою стелею. Приміщення або вхід до нього прикрашені гелевими кульками завжди привертають увагу, це особливо актуально в тому випадку, якщо відкривається новий офіс, студія, заклад, таким чином можна привернути увагу більшої кількості споживачів, зробити відкриття більш феєричним.

  Ми надаємо такі послуги:

 • оформлення на день народження;
 • прикрашення корпоративів;
 • прикрашення сходів та будівель;
 • оформлення відкриття нових офісів;
 • оформлення річниці роботи, а також прикрашення приміщення до святкування.

Особливий дизайн створить арка з кульок, які прикрашені логотипом вашої фірми, на яких зображені улюблені персонажі фільмів та мультиків. Вона стане найкращим вибором для оформлення дитячого святкування, підготовки до тематичної вечірки.

Арка з повітряних кульок

арка з повітряних кульок
Під час святкування дня народження найкращий вибір – виготовити цифри з повітряних кульок, арки з шарів
Гірлянда з кульок, які привернуть увагу до річниці якоїсь події або ювілейної дати, дня народження. Вони можуть бути різної форми і використовуватися в якості самостійної прикраси, стануть одним із елементів оформлення святкової зали, кімнати.

  Існує декілька особливостей, які необхідно враховувати при використанні кульок:

 • зовнішня привабливість конструкції завжди залежить не лише від якості кульок, які використовуються, а й від рівня майстерності виконавця;
 • після спеціальної обробки тривалий час зберігають свою летючість та майже не здуваються;
 • найцікавіші дизайни утворюються при використанні різноманітних кульок, які можуть відрізнятися за формою, кольором та особливостями кріплення і застосування.

Арка з шариків

арка з шариків
Розрізняють два види кульок: з латексу та фольговані.

  Випускаються кульки декількох видів:

 • зазвичай вони випускаються стандартної округлої форми без нанесення малюнку та відрізняються лише за розмірами;
 • іноді використовуються з печаткою, малюнком, написом;
 • для особливого оформлення арок можуть використовуватися ігрові, які ще називають панч-болами;
 • для виготовлення гірлянд зазвичай використовують спеціальні, які мають два та більше хвостики, які використовуються для кріплення;
 • для того, щоб додатково прикрасити конструкцію, можуть використовуватися спеціальні фігурні, основною задачею яких є привернення більшої уваги та підкреслення статусу і теми події. Наприклад, на весіллі можуть використовуватися додаткові у формі серця, а при оформленні входу на день народження, дитячого магазину зазвичай використовуються додаткові кульки у формі звіряток.
  Фольговані також відрізняються особливістю кріплення та виготовлення:

 • існують з клапаном та без нього. Якщо шарик виготовлений без клапана, то його запаюють, зав’язують після заповнення гелієм. Оснащення клапаном дозволяє гарантувати більш тривалий строк використання та забезпечує збереження зовнішнього вигляду надовго, так як він майже не здувається;
 • фольговані, які виготовлені у формі персонажів мають незвичайну форму, зазвичай використовують для тематичних вечірок, в якості самостійних прикрас;
 • при виготовленні арок іноді використовують так звані панорамні. Вони відрізняються тим, що їх передня частина прозора та через неї видно задню частину з малюнком, логотипом.

Арка з шарів

арка з шарів
Арка з шариків користується великим попитом для того, щоб привернути увагу та зробити будь-яке приміщення, подію більш помітним і незвичайним. Такий спосіб ефективний при проведенні різного виду акцій, в такому разі арка стане одним із елементів маркетингу, що дозволить зробити захід більш ефективним та спрямувати його на цільову аудиторію.
Особливості виготовлення та встановлення арок з повітряних кульок впливають на тривалість їх естетичного зовнішнього вигляду та строку використання. Тому перед тим, як зробити арку з повітряних кульок, наші спеціалісти ретельно вивчають поверхню, на яку вони будуть встановлюватися.

Перед тим як безпосередньо почати виготовлення прикраси, перш за все необхідно зробити заміри та оглянути приміщення, фасади, де планується встановити кульки. Умови за яких арки з кульок прослужать довго та виглядатимут найбільш виграшно:

 • фасад, вхід не повинні знаходитися в глибині будівлі;
 • поверхня, на яку планується встановлення конструкції, не повинна мати кутів та гострих виступів для того, щоб зберегти цілими максимально довго;
 • спосіб закріплення на вулиці залежить від пори року та прогнозованої погоди, так як за умови вітряної погоди рекомендується використовувати додаткові кріплення;
 • слід враховувати форму вигину арки з шарів, так як кульки самостійно створюють округлу конструкцію за рахунок того, що вони дуже легкі.

Після того як наш спеціаліст виїде на місце, де необхідно закріпити арку, він зможе розрахувати кількість необхідних кульок, а також механізм їх закріплення.

Гірлянда з кульок

гірлянда з кульок
Для оформлення весільного банкету зазвичай використовуються прикраси з квітів, однак виготовлення незвичайної конструкції з кольорових кульок дозволить зробити приміщення незвичайним. Враховуючи те, що така арка з повітряних кульок може бути виготовлена не тільки у класичній формі, але й може бути прямокутна, у вигляді серця, навіть зображати ініціали молодих, вона може стати однією з головних прикрас на весільному банкеті. Завжди привертає увагу через свою нестандартність і красу. На фотографіях виглядає незвично та підходить під будь-яку стилістику весілля. Зазвичай основою для виготовлення такої арки обираються білі кульки. Враховуючи, що цей колір універсальний, вони гармонійно поєднуються з будь-якими відтінками інших кольорів та можуть повністю відповідати загальній стилістиці свята. Дуже розкішно виглядає поєднання білого та золотого кольору, при виготовленні арок вони універсальні.
Якщо необхідно виготовити арку великих розмірів, забезпечити підвищений ступінь надійності, ми використовуємо спеціальні каркаси, на яких розміщені арки з кольорових кульок, інші вироби з них. Каркас може бути мобільним. Таким чином, ви зможете самостійно встановлювати його під час проведення періодичних акцій. Як правило, кульки кріпляться на металевий каркас горизонтально, закріплюються по спіралі. Враховуючи, що каркас виготовляється великих розмірів, рекомендується використовувати не менше трьох кольорів при її виготовленні, таким чином, ви зможете привернути увагу гостей, арка не виглядатиме тьмяною та однотонною. Також ми використовуємо каркаси з металопластику, вони відрізняються більш легкою вагою та краще підходять для розташування в приміщенні. Вони стануть незвичайною прикрасою для будь-якого свята, відкриття торгівельної точки, проведення акції, так як привернуть до себе увагу та стануть невід’ємною частиною незвичного інтер’єру.

Як зробити арку з повітряних кульок

Перед тим, як зробити арку з повітряних кульок, слід визначити, є у наявності каркас, поверхня, у такому випадку кульки кріпляться на клей та закріплюються на обрану поверхню за допомогою тонкої ліски. Такий спосіб кріплення найкраще підходить для прикрашання перил, сходів, закріплення кульок під стелею. Таким чином, можна створити конструкцію будь-якої форми. Під час прикрашання стін за необхідності відтворення логотипу фірми, офіс якої прикрашається. Такий спосіб кріплення найбільш оптимальний та дозволяє створити арку з кульок потрібної форми, а за необхідності заповнити її середину кульками, за допомогою яких створюють аплікацію, доповнять арку, будуть закріплені у формі літер, цифр або логотипу. Кріплення ліскою також використовується під час прикрашення балконів та тимчасових споруд, на яких неможливо встановити додатковий металевий каркас. Такий спосіб кріплення дозволяє суттєво зменшити масу конструкції та зробити її майже невагомою.

Слід зазначити, що виготовлення арки з кульок не настільки легкою задачею, як може здатися на перший погляд. Адже від якості використаних матеріалів та відповідальності виконавця залежатиме не лише строк використання такої арки, а й її зовнішній вигляд. Непрофесійно виготовлена арка з шаріків виглядатиме не естетичного та може зіпсуватись захід.

Якщо ви хочете замовити арку за індивідуальним дизайном, то вам достатньо зустрітися з нашим спеціалістом, який підготує ескіз та виготовить прикрасу, яка відповідатиме всім вашим вимогам та побажанням. Після виїзду нашого спеціаліста на місце святкування або після детального огляду фасаду будинку, де необхідно встановити, вам можуть порекомендувати додаткові елементи для прикрашення.

Арка з кульок у Львові

Якщо ви вирішите зробити замовлення у нас, то ми самостійно доставимо замовлення до місця святкування, самостійно встановимо її та закріпимо з урахуванням погодних умов, у разі якщо гірлянда з кульок розташовується на фасаді будинку. Наші спеціалісти використовують латексні та фольговані кульки. Львів – це місце, де ми найчастіше прикрашаємо різноманітні свята.
З нашими цінами, асортиментом послуг можна ознайомитися на сайті. На ньому знаходиться багато фото наших робіт, кольорових рішень, незвичних варіантів, індивідуальних замовлень. При консультації з менеджером можна уточнити всі деталі, отримати відповіді на запитання, обговорити суму та строки замовлення. Ми зробимо все для того, щоб втілити найцікавіші мрії в життя, максимально чітко перенести їх на ескіз. Матеріали найвищої якості і професіонали гарантують високий рівень сервісного обслуговування за оптимальними цінами.

Арка з повітряних кульок у Львові

Основна наша мета – зробити ваше свято незабутнім та привернути увагу гостей, а у випадку відкриття комерційної установи – збільшити кількість відвідувачів.